באזזנט

תמונה – דוברות הכנסת

זה נגמר

דרמה פוליטית: רה"מ בנט פורש מהחיים הפוליטיים

שנה אחרי שערק לשמאל והקים ממשלה עם רע"מ, ראש הממשלה בנט הודיע לחברי מפלגתו כי הוא לוקח פסק זמן מהחיים הפוליטיים ולא יתמודד שוב בבחירות לכנסת.

מלשכת בנט נמסר, "ראש הממשלה, נפתלי בנט, הודיע לחברי סיעת ימינה על כוונתו לא להתמודד בבחירות הבאות.

ראש הממשלה נפתלי בנט ישאר בתפקידו כרה״מ חלופי.

שרת האנרגיה תמר זנדברג ממרצ נפרדה, "‏נפתלי בנט. נכנסנו יחד לכנסת ב-2013. היה מהיריבים המרים של המחנה שלי. לא חושבת שמישהו דמיין שנהיה באותה ממשלה. זה לא תמיד היה קל, אבל גיליתי איש ציבור מוכשר, מבין עניין, הגון, יצירתי, ומעל הכל בן אדם. במיוחד מעריכה את ההבנה שגילה והמקום שנתן לסביבה ולאקלים. תודה ראש הממשלה"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה לפרישת רה"מ נפתלי בנט: "פרישתו של בנט מלמדת שהרמאות לא משתלמת. מי שהונה את הציבור, הפר את כל הבטחות הבחירות שלו, ישב עם עבאס מתומכי הטרור ונתן ליאיר לפיד להקים ממשלה, עוזב היום בבושת פנים את לשכת רה"מ ואת הפוליטיקה הישראלית ומעביר מסר חשוב לפוליטיקאים-יש דין ויש דיין".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.