כך זה נראה

סערה ברשת: חייל תועד נותן אגרוף לפעיל שמאל והושעה

תמונה – טוויטר ישראל פריי

סערה ברשת: חייל צה"ל תועדו כשהם מפנים בכוח פעילי שמאל ועיתונאים שהגיעו לסיור בחברון ועוררו מהומה.

בעקבות פרסום הסרטון הוחלט בצה"ל להשעות את לוחם גבעתי עד לבירור המקרה. חבריו של החייל טוענים שהפעילים תקפו חיילת וחייל במהלך פיזורם מאיזור המחסום.

העיתונאי ברק רביד תקף, "כשחיילים מרביצים ככה ומדברים ככה אל מול המצלמות – הם עושים את זה כי הם מרגישים שהמפקדים שלהם חושבים כמוהם וכנראה גם מתנהגים כמוהם. להשעות את החייל זה פתרון קל של צבא שטומן ראשו בחול. הבעיה היא המ"מ, המ"פ, המג"ד והמח"ט. הם אלה שצריכים לתת דין וחשבון. קוראים לזה אחריות פיקודית".

פעיל השמאל אלדד יניב תקף את גנץ, "כן, בני גנץ. אתה שר הביטחון. גם היום. מה אתה עומד לעשות עם זה? כי אתה מבלבל מהבוקר את המח עם בנגביר והפלנגות הפרטיות שיקים בשטחים. וזה כבר קרה במשמרת שלך חביבי".

ח"כ לשעבר יאיר גולן ממרצ תקף, "החורף מגיע בדמותן של שחיתות ממאירה ולאומנות קיצונית ואלימה. חייבים לפעול מהר וביחד כדי להוות חומת מגן לחזון הציוני, כדי להציל את הבית, כדי להילחם על כל מה שיקר לנו בארץ הזו, כי אין לנו ארץ אחרת."

2 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!