קורע לב

בן גביר בהלווית הנרצח בחולון: "הסכין שפגעה בך, פוגעת בכולנו"

תמונה – ללא

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר, משתתף כעת בהלווית יורי וולקוב, שנרצח בויכוח במעבר חצייה בחולון.

בן גביר הספיד את יורי ואמר: "יורי היקר. הסכין שפגעה בך, פגעה בלב של כולנו. האלימות, הוונדליזם, הברבריות, שפגעו בך, פוגעים בכולנו".

בן גביר הוסיף: "הגעתי לחזק את לנה והילדים המתוקים, לחבק אתכם ולומר לכם, שבעזרת השם כשאכנס לתפקיד, אעשה הכל כדי שהאלימות הזו תיפסק. זה קשור לחינוך כבר מבית ספר, לתרבות הנהיגה בכבישים, לתרבות דיון, וזה קשור גם למשטרה, שצריכה להיות משטרה חזקה מאוד, שפועלת נגד אותם ארורים".

בהתייחס לרצח הקשה אמר בן גביר: "הרצח הזה חמור מאוד. לא פחות חמור מכל רצח ואני כאן כדי לומר לכם בשמי ובשם ממשלת ישראל העתידית בעזרת השם, שנעשה הכל כדי למגר את הדבר הזה".

בסיום ההספד פנה בן גביר לבני המשפחה ואמר: "אני רוצה לחזק אתכם ומבקש מכם שתהיו חזקים. מאחל לכם רק טוב ואושר. יהי זכרו ברוך".

1 תגובה
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!