קשה לצפייה

מזעזע: ילדה ניסתה לפגוע בעצמה בגלל שיימינג

תמונה – דניאל עמרם בטלגרם

האלימות בבתי הספר נמשכת: ברשתות החברתיות מתפרסם תיעוד מזעזע מבית ספר בבאר שבע, ילדה שסובלת מחרם חברות בכיתה, עלתה על הגג וניסתה לפגוע בעצמה. תלמידות בית ספר צילמו והעלו לרשתות החברתיות.

על פי הדיווח של הבלוגר דניאל עמרם, ילדה מכיתה י׳ שעוברת חרם ממושך והשפלות מבני הכיתה שלה בבית הספר, עלתה על הגג עם סכין וכמעט פגעה בעצמה. בנס כמה ילדים מכיתה י״ב רצו לשם ותפסו אותה", עמרם הוסיף, "חלק מהילדים בבית הספר שהיו מעורבים בחרם צעקו לה בזמן שהיא הייתה על הגג ״נו תקפצי כבר״ ״את לא מאיימת על אף אחד״.

ממשרד החינוך נמסר: "הודות לערנותם של התלמידים וצוות המורים, הוזעקו לאלתר גורמי הביטחון, צוותים טיפוליים וצוותי חינוך לבית הספר. יועצים, פסיכולוגים ומחנכי הכיתות כינסו את תלמידיהם לשיח מיידי על האירוע, ותתקיים פעילות נוספת לאורך הימים הקרובים".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.