היה בדרך לחופשה

למרות התיעוד: ערבים תקפו יהודי ולא נעצרו

תמונה – ארגון חוננו

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו פנה במכתב למשטרה ובו הוא מבקש לעצור שני ערבים אשר תקפו לפני כשבועיים אברך חרדי תושב אלעד אשר הגיע לירושלים לנופש עם משפחתו. במכתבו מתאר עו"ד בלייכר את התקיפה אותה חווה האברך: "מרשי הינו יהודי תושב אלעד, אשר התארח עם אשתו ובניו במלון סמוך, והלך להביא מרכבו את המזוודה שלו אל המלון. לפתע וללא כל סיבה, שני בני מיעוטים אשר ראו את מרשי, אשר לבוש בלבוש יהודי מסורתי , החליטו לתקוף אותו ולהשפילו .כאשר חלפו על פניו, אחד מהם דחף אותו בכתפו, והשני הכה בראשו מכה חזקה ממנה התמוטט ונפל ארצה. התוקפים צחקו וקראו אל מרשי קריאה לא ברורה ממנה הבין רק את המילים "אל יאהוד .התוקפים המשיכו בדרכם לרחוב יפו, בעוד מרשי קם ומתיישב על מנת להתאושש ולהמשיך בדרכו", כתב בלייכר.

בלייכר ציין במכתבו כי אירוע התקיפה תועד וביקש מהמשטרה לפעול למעצרם של התוקפים: "כתוצאה מהתקיפה סבל מרשי כמה ימים מסחרחורת וכאבים בראשו. מרשי הגיש תלונה בתחנת ראש העין אשר הועברה לתחנתכם .בידי מרשי סרטון תיעוד האירוע שנקלט במצלמת בניין סמוך, והוא הועבר למשטרה עם הגשת התלונה. מדובר במקרה חמור ומזעזע בו יהודי מושפל ומוכה במרכז העיר ירושלים, אך ורק בשל יהדותו ממניעים אנטישמיים מכוערים .בשל החשיבות הרבה של המלחמה בטרור, אבקשכם להתייחס לתקיפה באופן הראוי, לרכז מאמץ מודיעיני וחקירתי על מנת לאתר את התוקפים", הוסיף בלייכר.

תיעוד התקיפה:

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!