כסף קל

נחשף: זה הסכום שקיבלו בלדריות הסמים מברלין

תמונה – פייסבוק

חודש אחרי: הפרקליטות הגישה כתב אישום כנגד ארבל מזרחי (23), עידן צאובר (24), לי פוני (22) ואוראל בן חיים (24) לאחר שנתפסו בנמל התעופה בן גוריון עם כ 15 ק"ג סמים מסוג קוק וקטמין.

בנות הברחה קוקאין
החשודות בהברחה (צילום: אינסטגרם)

מכתב האישום שהגיש עורך הדין גבי פאר עולה, כי מזרחי יצרה קשר עם אדם נוסף על מנת לייבא סמים לישראל. כדי להוציא את התכנית לפועל, הציעה מזרחי לצאובר, פוני ובן חיים לטוס יחד לייבא את הסמים מברלין תמורת תשלום של 30 אלף ₪, ועוד שלושת אלפים שקלים עבור הוצאות טיסה ולינה, והן הסכימו.

בהמשך, מזרחי הזמינה ושילמה במזומן עבור כרטיסי טיסה לארבעתן, ובהוראת האדם הנוסף, הוחלט כי הן יטוסו ב-12.1.23 יחד לברלין, וב-15.1.23 צאובר ובן חיים יחזרו בטיסה אחת, ומזרחי ופוני בטיסה אחרת. וכך היה, ב-12.1.23 טסו ארבעתן לברלין, וב-14.1.23 מזרחי ובן חיים קיבלו לידיהן את הסמים כשהם מוסלקים במכשירי סוני פלייסטיישן, בקבוקי שמפו ואריזות מים המלח.

לקראת הטיסה חזרה, הנאשמות חילקו את הסמים בניהן בערך באופן שווה, וכפי שמתוכנן, ב-15.1.23 נחתו בטיסות נפרדות מברלין, כשסך הכול הן מחזיקות בכ-12 ק"ג קוק בשווי של בין 1,933,760 ל-2,296,340 וקטמין במשקל של כ-2 ק"ג ששווי בין 133,440 ל-177,920 ₪.


הבלדריות בתוכנית ארץ נהדרת (באדיבות ערוץ 12)

עוד עולה מכתב האישום כי בין החודשים ספטמבר 22 לינואר 23 הנאשמות קשרו קשר, כל פעם בהרכב אחר מתוך הארבע, וייבאו סמים לישראל בסוג ומשקל שאינם ידועים, בהזדמנויות שונות, מברלין ומבודפשט.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציין עו"ד פאר כי: "המשיבות, כל אחת על פי חלקה, במספר מועדים, היוו חוליה משמעותית בשרשרת ייבוא הסמים. לאחר תכנון מוקדם, טסו לחו"ל על מנת לייבא לישראל סמים מסוכנים, אשר היו מוסלקים במזוודותיהן בצורות שונות, והכל עבור בצע כסף. מסוכנותן של המשיבות אף עולה ממספר אירועי ייבוא הסמים המפורטים בכתב האישום, סוג העבירות, סוג הסם, כמות הסם, התכנון, קשירת הקשר, הכולל ייבוא סמים בקנה מידה בינלאומי."

כתב האישום מייחס לארבעתן עבירות של ייבוא סם מסוכן בצוותא וקשירת קשר לביצוע פשע.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
14 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.