מלחמת כנופיות

תיעוד: התחזו לבלשים וירו בעבריין לעיני ילדיו

תמונה – מצלמות אבטחה

חקירה של היחידה המרכזית במחוז ת"א, הובילה לפענוח אירוע ניסיון הרצח של גבר בן 38 ברחוב הנביאים בבת ים. במהלך האירוע נורה הקורבן על ידי חשוד שחבש כובע משטרתי.

בתום חקירה מורכבת של הימ"ר, יוגש מחר כתב אישום נגד שלושה מהמעורבים באירוע שנבע, על פי החשד, בעקבות סכסוך עברייני. השלושה, יבגני אקמיולקוב בן 28 מראש העין, אליאב עזריה בן 24 מקריית מוצקין, ודימה חרומוב בן 30 מבת ים, חשודים כי תכננו, יחד אחרים, לירות בקורבן בשל סכסוך עמו.

עפ"י החשד, המעורבים נערכו מבעוד מועד בדירת מסתור בחולון וארגנו רכב, נשק וכן כובעים הנחזים להיראות ככובעי בילוש משטרתיים.

על פי החשד, ביום האירוע הגיעו החשודים אקמיולקוב ועזריה אל כתובת מגוריו של הקורבן. עזריה, חבוש כובע בילוש דפק על הדלת, וכאשר הקורבן פתח את הדלת, ירה בו אקמיולקוב שלושה כדורים מטווח אפס לעיני ילדיו הקטנים.

מהחקירה עלה כי לאחר הירי, שבו החשודים לרכב שהמתין להם מתחת לבית בו נהג החשוד חרומוב, והשלושה נסעו לשטחים, שם נפטרו מהרכב ושבו לחולון ברכבים אחרים.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ומחר צפויה פרקליטות מחוז ת"א להגיש נגדם כתב אישום בגין עבירות אלו ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!