מה דעתכם?

שר הרווחה על התינוקת החוסמת: "נפתחה חקירה"

תמונה – עמוס לוי

שר הרווחה יעקב מרגי התייחס במליאת הכנסת לתמונה של התינוקת חוסמת אוטובוסים במעבר חצייה בהפגנה נגד הרפורמה המשפטית.

בנאום במליאת הכנסת חשף השר, "הנושא הזה הועבר לבדיקה מיידית ולחקירה, יש גבולות גם למחאה, אם מישהו ניסה לומר לנו השבוע שאין גבולות למחאה אנחנו אומרים לו כן, יש קווים אדומים למחאה".

שרת ההסברה גלית דיסטל אטבריאן תקפה את היועמ"שית, "‏תינוקת יושבת באמצע כביש כאמצעי סוראליסטי לחסימת מכוניות, ניידת טיפול נמרץ עומדת במקום כי הכביש חסום ולך תדע מי גוסס שם והאם הספיק להגיע בזמן, ילדה אוטיסטית מתפרעת באוטו כי הכביש חסום, ילדים בהתקף חרדה צורחים ובוכים באוטו כי המפגינים חובטים בשמשות , צלם של ערוץ טלוויזיה מכה אדם ברחוב, כתב של ערוץ מתחרה חוטף מכות ממפגינים, רכב של ימני חוסם רכב של שמאלנית כי היא חסמה אותו קודם, רוכב אופנוע נוסע במהירות בין המפגינים וכמעט דורס אותם כי נמאס לו."

דיסטל הוסיפה ותקפה, "גלי בהראב מיארה עושה בנו ניסוי קליני. מרתיחה את האש מתחת לסיר מהביל גם ככה. משחרת לטרף איש באחיו. משחרת לכאוס ומונעת בגופה אכיפה וסדר. מתבוננת בעיניים אדישות בחברה הישראלית הפצועה להחריד שנמצאת על הקצה. האישה שאמורה לייצג את החוק והסדר מסכנת את כולנו כמעט במזיד. אני לא יודעת מי ימות כאן ראשון, אולי ימני, אולי שמאלני אולי. פוליטיקאי, אולי שוטר, אולי עיתונאי, אולי תינוק שחוסם איזה כביש. אבל בתוך האנרכיה התוססת שהייתה פעם מדינת ישראל דבר אחד ברור: כשישפך פה דם אני אדע למי להפנות את האצבע: היועצת המשפטית לממשלה."

תינוקת

8 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!