התיעוד שמסעיר את הרשת

יאיר לפיד דורש: "לפטר את הנהג כבר היום!"

תמונה – ארכיון לע"מ

ראש האופוזיציה יאיר לפיד דורש מחברת ״נתיב אקספרס״ לפטר עוד היום את הנהג שהעיר לנערות שעלו לאוטובוס שנסע מאשדוד לטבריה, "את צריכה להבין, זה מדינת היהודים ופה את חייה"

בתיעוד שפורסם נראה הנהג מתווכח עם הנערות שלא שתקו, "תקשיבו אתם ילדים, החינוך שאתם גדלתן עליו זה החינוך הכי גרוע שיכול להיות. דבר שני, שאתם עולים לאטובוס שיש דתיים חרדים שמכבדים את הדרך שלכם ואתם צריכים לכבד. הם צריכים לשמור עיניים. מה את רוצה שיסתכלו לך על הגוף? את צריכה להבין את הדרך הזאת. זה מדינת היהודים ופה את חייה".

לפיד דורש: "לפטר כבר היום"

בהודעה שפרסם דרש לפיד, "חברת נתיב אקספרס צריכה לפטר את הנהג כבר היום! איראן זה לא כאן".

מנתיב אקספרס נמסר: נתיב אקספרס למדה אודות פרטי המקרה מפניות התקשורת ובכוונתה לברר באופן יסודי את העובדות אל מול חב' קבלן המשנה שביצעה עבור נתיב אקספרס את הנסיעה הזו (המהווה חלק ממערך התגבורים של החברה בתקופת "בין הזמנים") ולנקוט בכל הצעדים הנדרשים בניסיון נחוש למנוע הישנות מקרים שכאלו.

יחד עם זאת, ותחת ההסתייגות שטרם קוימה בדיקה יסודית, יאמר כבר כעת כי ברמה העקרונית נתיב אקספרס מוקיעה בכל פה, התנהגות המדירה או פוגעת בנוסעים כלשהן על רקע מין, גזע, לאום ו/או אופן לבוש, ואינה נכונה להשלים עם תופעות (נקודתיות וחריגות ככל שיהיו) מעין אלו שתוארו על ידי הכתב.

עוד יצוין כי החברה מתדרכת באופן שוטף את נהגיה בין היתר בכל הנוגע לדרך הארץ כלפי ציבור הנוסעים ולחובתם לאפשר עליה ונסיעה חופשית, בטוחה ונוחה לכל נוסע ונוסעת, תוך שמירה על מרחב הפרטיות של הנוסע, וכי התנהלות מצד נהג קבלן המשנה, כפי המתוארת על ידי הכתב, חורגת באופן בוטה מהנחיותיה לנהגי החברה ולאלו הפועלים בשירותה.

34 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!