מה דעתכם?

זעם ברשת: פעיל שמאל צילם קבצן מבוגר ופרסם ברשת

תמונה – טוויטר אורי ברייטמן

סערה ברשת: בניסיון לנגח את הציבור החרדי על לימודי ליבה, פעיל שמאל פופולרי פרסם ברשת תמונה משפילה של קבצן חרדי מבוגר אוסף צדקה. הגולשים הגיבו במתקפה וברייטמן הסיר את התמונה.

לאחר הסערה עשרות בני אדם רצו לתרום לקשיש המבוגר וגילו את זהותו של הקבצן המבוגר. העיתונאית מרב סבר בדקה וכתבה: האיש שברייטמן השפיל וביזה מפני שפשט את ידו הוא איש מלומד, דובר שפות רבות, שעשה צבא, התחתן הביא ילדים מוצלחים לעולם שעובדים ומתפרנסים בכבוד. כשאשתו נפטרה מצבו הנפשי החל להדרדר ולכן הוא פושט יד"

פעיל הימין הצל כתב: "זה המקבץ נדבות החרדי שעשית לו שיימינג ואמרת בזלזול שזה מה שקורה כשלא לומדים ליבה, אדם שהיה חייל קרבי והשתתף במלחמות יום כיפור. תתבייש! אבל בזכותך יהיה לו חג מדהים. עליי!"

"הקבצן" שהושפל

איש התקשורת אבי גרינצוויג תקף, "זה ביי פאר הציוץ המטונף של השנה בטוויטר. להתעלק על אדם אקראי בלי שיש לך מושג מי הוא ומה הסיפור שלו, להכליל באמצעות זה ציבור ענק שלם ולהכתים אותו, וכאילו אין קבצנים, מסוממים, עבריינים ושאר בעיות בקרב בוגרי כל חינוך אחר בגלובוס. לא מאוחר למחוק ולהתנצל".

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי הגיב לציוץ, "תעבור ברוטשילד שניה מתחילת הרחוב ועד סופו ותחזור אלינו".

העיתונאי החרדי אריה ארליך תקף, "איזה איש דוחה האיש שצייץ את הגועל התת-אנושי הזה. פרי ביאושים. מקווה שזה לא מה שקורה כשכן לומדים ליבה, כי אם כך אז לא, תודה."

כתב חדשות 12 מלך זילברשלג תקף, "ואם לומדים לימודי ליבה מצייצים ציוץ כזה? אז אני מעדיף את השני יא עקום חסר אונה"

32 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!