ללא פחד

צפו: התחזו לבלשים ושדדו שעוני יוקרה מאיש עסקים

תמונה – דוברות המשטרה
התחזו לשוטרים ושדדו באיומי אקדח שעונים בשווי של למעלה ממיליון שקלים - צפו

המשטרה עצרה 3 חשודים שהתחזו לבלשי משטרה וחשודה נוספת לבושה במדי שוטרת, שהגיעו יחד לדירה בעיר חולון ושדדו מהקורבן ששהה באותה עת בביתו שעונים בשווי של למעלה ממיליון שקלים.

השודדים בפעולה

במסגרת החקירה, עלה חשד כי ארבעת החשודים הגיעו לדירה בשעות הבוקר ברכב סקודה, כאשר הם מתחזים לכאורה לשוטרים סמויים ושוטרת על מדי משטרה, כחלק מההסוואה שלהם לצורך ביצוע השוד. החשודים שדפקו על הדלת, הזדהו בפני הקורבן כאנשי משטרה והודיעו כי הם הולכים לערוך חיפוש בבית הקורבן, תוך שהם מציגים צו חיפוש מזויף. הקורבן ביקש שיציגו תעודת שוטר, אולם החשודים נכנסו בכח לדירה ואזקו את הקורבן, ובאיומי אקדח הצליחו להוציא מהקורבן את הקוד לכספת, ממנה שדדו שלושה שעונים בשווי של למעלה ממיליון שקלים וכסף מזומן.

במקביל, שוטרים שהוזעקו למקום הבחינו ברכב סקודה שנמלט והחלו במרדף אחריו, במהלכו נטש הנהג את הרכב שנתפס לאחר מכן ע"י המשטרה והתברר כרכב גנוב, כאשר שלושת החשודים הנוספים נמלטו מהדירה רגלית.

היחידה המרכזית של מחוז ת"א ביצעה מגוון פעולות חקירה נרחבות, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים והצליחה להתחקות אחר ארבעת החשודים מבת ים וחולון. עם גיבוש התשתית הראייתית ולאחר חקירה מואצת, נעצרו ארבעת החשודים ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש.

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!