צפו בסרטון

מצלמים בניינים: פאניקה ברשת מסרטונים שהופצו ברשת

תמונה – טלגרם

המשטרה מתייחס לפרסומים ברשתות החברתיות על אלמונים שתועדו מצלמים בנייני מגורים ברחבי הארץ, "בשעות האחרונות התפרסמו ברשתות החברתיות סרטונים ותמונות בהם נראים חשודים מצלמים מבני מגורים במספר אזורים בארץ".
.

על פי הודעת המשטרה, בכלל האירועים שנבדקו על ידי השוטרים לא עלה חשד לפח"ע. ככלל ובטח בימים אלו כל דיווח מסוג זה מטופל במהירות וביסודיות ע"י אלפי השוטרים והלוחמים הנמצאים בכלל הערים בכוחות מתוגברים ומוכנים לכל תרחיש", נמסר בהודעת המשטרה.

משטרת ישראל שבה וקוראת לאזרחים להמשיך ולגלות עירנות ולהתקשר בזמן אמת למוקד 100 בכל אירוע חריג. על מנת שלא לייצר תבהלה , הציבור מתבקש שלא לשרשר הודעות אלו ברשת ולהעבירם לטיפול משטרתי ללא דיחוי.

מעיריית חולון נמסר בתגובה לסרטון שהופץ מהעיר, "מדובר ברכב שלקבלן של אגף תשתיות שמנקה קולטנים. בכל נקודה שמבצע ניקוי, הוא מצלם את העבודה ואת הכתובת על גבי הבניין. מדובר בקבלן עבודות של העירייה ולא אדם חשוד או חריג."

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!