תיעוד דרמטי

העיתונאי חיים לוינסון העיר לשוטר וחטף: "הצילו"

תמונה – טוויטר חיים לווינסון

העיתונאי חיים לוינסון העיר לשוטר על אלימות בכניסה לאיצטדיון טדי וחטף מכות עד כדי חניקה.

בציוץ שפרסם כתב לוינסון, "‏מגיע לטדי באיחור מפגוש את העיתונות. רואה שוטר משתולל על אזרחי משתולל ומרביץ. תראו אותו קירח באמצע נותן אגרופים".

לוינסון הוסיף וסיפר, "אני מצלם אותו והוא קופץ עלי. חונק אותי שלא יכולתי לנשום. לקח לי את משקפיים והטיח אותם בשער. שבר את המשקפיים והעדשות (יש לי צילנדר) 2000 שקל. ומה. באתי לראות כדורגל".

המשקפיים נשברו (צילום טוויטר)
.

מהמשטרה נמסר בתגובה: במהלך משחק הכדורגל הערב באצטדיון טדי בירושלים, פקחי עירייה ניסו להיכנס ליציע אוהדים לטובת אכיפת תקנות איסור עישון באצטדיון. הפקחים נתקלו באוהדים שמנעו זאת מהם בכח והכשילו את ביצוע האכיפה.

בעקבות כך, הוקפצו כוחות משטרה לסייע לפקחים באכיפה, ובמהלך ההתרחשות נאלצו השוטרים להשתמש בכח לאחר שנחסמו ושהותקפו באגרופים וביריקות ע״י קומץ אוהדים. כתוצאה מתקיפת השוטרים במקום, שוטר אחד נפגע בעינו.

עוד נמסר, "לצד התנהלות פסולה זו של מספר אוהדים אלימים, התברר כי במהלך ההתרחשות נפגע אחד מהאוהדים שהיה בסמוך, לא היה מעורב במקרה זה, תיעד את ההתרחשות ומשקפיו נשברו, זאת כתוצאה משימוש בכח של בלש משטרה כלפיו. ההתנהלות במקרה זה תיבדק ותטופל בהתאם.

כך זה נראה בוידאו

9 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!