חוסל

שני נרצחים: כך חוסל המחבל בפיגוע הקשה בתחנת דלק

תמונה – פיגוע עלי

מחבל פלסטיני, קצין במשטרה הפלסטינית שישב בעבר בכלא הישראלי, הגיע עם רכב גנוב כשהוא חמוש בנשק M16 לתחנת הדלק בעלי, ופתח באש לעבר ישראלים. גבר בן 30 ונער בן 17 נרצחו. אביעד גזבר בעל החומוסיה הצליח תוך שניות לחסל את המחבל.

חובש בכיר במד"א אברהם אפלבאום סיפר: "מדובר בזירה קשה מאוד שהחזירה אותי לפיגוע הקודם שהיה במקום רק בחודש יוני האחרון וגם לשם הגעתי בין הראשונים. היום הגעתי מהר למקום וראיתי רכב שבתוכו יושב גבר בשנות העשרים מחוסר הכרה עם פצעי ירי, הוא ללא נשימה וללא דופק בסמוך לרכב שכב גבר נוסף כבן 57 מחוסר הכרה עם פצעי ירי. נער כבן 17 שהיה ברכב לא נפגע."

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: ״אתמול כניעה של קבינט הקונספציה בעניין הר הבית – היום פיגוע. הבוקר פינוי יהודים בבנימין – עכשיו פיגוע. הקבינט המצומצם, צאו מהקונספציה!״

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!