קרדיט תמונה: עו"ד ברק כהן

באים לנתניהו

ברק כהן מזכיר שגם אהוד ברק זכה לביקור של תנועת המחאה

עידכון אחרון לפני 2 שנים
בצל פעילות תנועת 'באים לבנקאים' של עו"ד ברק כהן נגד נתניהו ומקורביו, מקבל כהן ביקורת על כך שפעולותיו מכוונות לפוליטיקאים מהימין. כהן החליט להזכיר למגיבים כי ב-2017 גם תפס את אהוד ברק, כיום יו"ר מפלגת 'ישראל דמוקרטית' באמצע הרחוב למחאה ספונטנית.
ראשי >

עורך הדין ברק כהן, מייסד תנועת המחאה 'באים לבנקאים' השיק באחרונה ולאור הבחירות החדשות, את פרויקט 'באים לנתניהו' ביחד עם קבוצת אקטיביסטים שפוקדים בשבועות האחרונות רבים ממקורביו של ראש הממשלה, בהם משפחת שלדון.

כהן הידוע במתקפות המחאה הספונטניות כשהוא מקבל טיפ אודות מיקום יעדי המחאה, בהם בכירי המערכת הבנקאית ופוליטיקאים, ספג באחרונה ביקורת פוליטית על כך שהוא מתמקד בנתניהו בלבד, כאשר על פי הטענות הוא חס על פוליטיקאים מקשת השמאל.

כהן ואהוד ברק

כהן לא נשאר חייב לתגובות והחליט להזכיר למגיבים כי ב-2017 גם תפס את אהוד ברק במהלך הליכה בתל אביב ועימת אותו עם שאלות לא נעימות. בציוץ שפירסם בטוויטר כתב כהן: "לכל לקקני התחת של ביבי הגנב הפחדן, ששואלים אותי למה אני לא פונה לאהוד ברק. אתם בפיגור עמוק. ומעתה, נא לא להפריע – 'באים לנתניהו'. נא לעקוב."

השבוע גם תיעד את שרת המשפטים לשעבר איילת שקד כשהיא במסעדה. כהן צייץ את הסרטון הקצר וכתב: "שאלתי את חברתי היקרה, איילת שקד, האם נכון ששרה הרחיקה אותה מסביבת החלש (ביבי) מכיוון שעשה את הגרוע מכל – שילם לה שכר עבודה באופן פרטי (ולא מקופה ציבורית). האם נכון ששרה אמרה לה : "את לוקחת את הכסף של יאיר ואבנר". שקד המקסימה אמרה בתגובה : "ברק, כפרה עליך, תהנה". פייר, התרגשתי."

כהן ואיילת שקד

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות
בכותרות

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות

מטח כבד מעזה: אב ובתו נהרגו מפגיעה ישירה בלוד

הטרור הפלסטיני

לפני 5 שעות

פרעות תשפ"א: מהומות ברמלה, לוד, עכו ובאר שבע

הסלמה קשה

לפני 8 שעות

קורין גדעון בדמעות: "פחדתי פחד מוות"

בהלה באינסטגרם

לפני 10 שעות

געגועים בישראל: טראמפ תוקף את ביידן

הטרור הפלסטיני

לפני 10 שעות

מהומות בלוד: פורעים מציתים מכוניות של יהודים

הטרור הערבי

לפני 11 שעות

תיעוד: מטח מטורף על ערי המרכז

הלם בישראל

לפני 12 שעות