קרדיט תמונה: עו"ד ברק כהן

באים לנתניהו

ברק כהן מזכיר שגם אהוד ברק זכה לביקור של תנועת המחאה

עודכן: 19.07.19 בשעה 10:34
בצל פעילות תנועת 'באים לבנקאים' של עו"ד ברק כהן נגד נתניהו ומקורביו, מקבל כהן ביקורת על כך שפעולותיו מכוונות לפוליטיקאים מהימין. כהן החליט להזכיר למגיבים כי ב-2017 גם תפס את אהוד ברק, כיום יו"ר מפלגת 'ישראל דמוקרטית' באמצע הרחוב למחאה ספונטנית.

עורך הדין ברק כהן, מייסד תנועת המחאה 'באים לבנקאים' השיק באחרונה ולאור הבחירות החדשות, את פרויקט 'באים לנתניהו' ביחד עם קבוצת אקטיביסטים שפוקדים בשבועות האחרונות רבים ממקורביו של ראש הממשלה, בהם משפחת שלדון.

כהן הידוע במתקפות המחאה הספונטניות כשהוא מקבל טיפ אודות מיקום יעדי המחאה, בהם בכירי המערכת הבנקאית ופוליטיקאים, ספג באחרונה ביקורת פוליטית על כך שהוא מתמקד בנתניהו בלבד, כאשר על פי הטענות הוא חס על פוליטיקאים מקשת השמאל.

כהן ואהוד ברק

כהן לא נשאר חייב לתגובות והחליט להזכיר למגיבים כי ב-2017 גם תפס את אהוד ברק במהלך הליכה בתל אביב ועימת אותו עם שאלות לא נעימות. בציוץ שפירסם בטוויטר כתב כהן: "לכל לקקני התחת של ביבי הגנב הפחדן, ששואלים אותי למה אני לא פונה לאהוד ברק. אתם בפיגור עמוק. ומעתה, נא לא להפריע – 'באים לנתניהו'. נא לעקוב."

השבוע גם תיעד את שרת המשפטים לשעבר איילת שקד כשהיא במסעדה. כהן צייץ את הסרטון הקצר וכתב: "שאלתי את חברתי היקרה, איילת שקד, האם נכון ששרה הרחיקה אותה מסביבת החלש (ביבי) מכיוון שעשה את הגרוע מכל – שילם לה שכר עבודה באופן פרטי (ולא מקופה ציבורית). האם נכון ששרה אמרה לה : "את לוקחת את הכסף של יאיר ואבנר". שקד המקסימה אמרה בתגובה : "ברק, כפרה עליך, תהנה". פייר, התרגשתי."

כהן ואיילת שקד

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

עושה באזז

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל