היובש בדרך

תיעוד: אלפי צמחי קנאביס הועלו באש

תמונה – דוברות המשטרה
צפו במבצע המשטרתי בשילוב רחפנים: עשרות שוטרים ובלשים פשטו הבוקר על 18 מתחמים בנגב, בהם נתפסו אלפי צמחי קנאביס שהועלו באש במקום ע"י השוטרים - צפו בוידאו

שוטרים בהם בלשי יחידת מג"ן, ופקחי הסיירת הירוקה של רשות הטבע והגנים- היחידה הארצית לפיקוח בשטחים הפתוחים, פשטו על 18 מתחמים אשר נחשדו כשטחי גידול מריחואנה בשטחי האש של ביסל"ח ובתחום פזורת ירוחם.

הכוחות הרבים איתרו את המתחמים חישפו את השטח, תפסו את ציוד הגידול והתשתיות של 18 המתחמים והשמידו בו במקום אלפי צמחי קנאביס. בנוסף נתפסו רכב שטח ועגלה אשר עפ"י החשד שימשו את המגדלים במקום.

מהמשטרה נמסר בתגובה: מדובר בתפיסת הפעלה חדשה ומתמשכת בהתמודדות אל מול נגע הסמים המסוכנים. לא עוד תפיסה ואיסוף החומר הצמחי אל תחנות המשטרה תוך השקעת משאבים רבים אלא טיפול בשורש ביצוע העבירה בו במקום", כך נמסר מהמשטרה.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!