באזזנט

תמונה – עמוס סילבר

לא פושע

צפו: כך נעלם עמוס סילבר באוקראינה

כך זה נראה ממצלמות האבטחה: מייסד טלגראס, עמוס דב סילבר, הוסגר אמש מאוקראינה לישראל, לאחר שנמלט לפני כיומיים משדה התעופה בריספול באוקראינה, ונתפס לאחר מכן באומן. בכניסתו לדיון ראשון לאחר מעצרו, הוא התקבל במחיאות כפיים סוערות באולם בית המשפט בראשון לציון - עדכון: מעצרו הוארך ב-12 ימים - צפו בתיעוד מהבריחה באוקראינה

בתיעוד שחשפו היום הרשויות באוקראינה, נראה עמוס סילבר עובר את עמדת הבידוק הביטחוני, מביט מסביבו ורואה שאין איש ביטחון באיזור, מסתובב בחזרה ונמלט היישר אל מחוץ לשדה התעופה. הוא נתפס לאחר מכן בעיר אומן. וכאמור, היום הוא הוסגר לישראל, והתקבל במחיאות כפיים סוערות בבית המשפט בראשון לציון. מעצרו הוארך ב-12 ימים.

כך הוא התקבל היום בדיון בבית המשפט בהארכת מעצרו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.