קרדיט תמונה: וידאו: עומר מירון/סאונד: ניר שרף, לע"מ

פגישה דחופה

צפו: נתניהו נפגש עם בוריס ג'ונסון בלונדון

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון בלונדון - גנץ תוקף: "מה שאנחנו רואים בימים אלו הם מסעות בנימין נתניהו מתרוצץ בעולם ממקום למקום ופשוט זורה חול בעיניים של הציבור" - צפו בשידור חי

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון, בדאונינג 10 בלונדון: "בוריס, טוב לראותך, אך במיוחד כראש ממשלה. היית ונשארת חבר גדול של העם היהודי ושל ישראל. אני משבח את העמידה האיתנה שלך נגד האנטישמיות ואת תמיכתך בביטחון ישראל. הקשרים בינינו חזקים מאי פעם – בכלכלה, במסחר, בטכנולוגיה ובשת"פ הביטחוני. אלה הם דברים בעלי חשיבות עצומה."

עוד אמר נתניהו: "זה לא שחסרים לנו אתגרים. יש לנו את האתגר של התוקפנות האיראנית והטרור, ואני רוצה לדבר איתך על הדרך שבה אנחנו יכולים לעבוד יחד כדי להתמודד עם האתגרים הללו למען השלום. אני רוצה להודות לך על הזדמנות לעשות זאת".

יו"ר כחול לבן תקף בוועידת המשפיעים של חדשות 12, את ראש הממשלה נתניהו על נסיעתו ללונדון ועל יחסיו עם פוטין: "מה שאנחנו רואים בימים אלו הם מסעות בנימין נתניהו מתרוצץ בעולם ממקום למקום ופשוט זורה חול בעיניים של הציבור, אבל תבינו, פוטין עושה את כל המהלכים אך ורק למען האינטרסים של פוטין ורוסיה, טראמפ עושה את מה שהוא עושה רק בשביל טראמפ וארה"ב ולא בגלל נתניהו. במקום לנסוע בעולם נתניהו צריך לנסוע לחדרה, ולהמשיך לצומת גולני ולקרית שמונה שם כנראה משעממים אותו. במקום זה הוא חובר לברית הקיצוניים – לפייגלין ולעוצמה יהודית ומקדם גזענות".

בתגובה מסרו ממפלגת הליכוד: "ההתקפה של גנץ נגד שומר סף בכיר כמבקר המדינה היא חציית קו אדום. השמאל שתמיד מזדעק נגד פגיעה בשומרי סף פתאום מתיר כל השתלחות משולחת רסן ובכך נחשפת צביעותו"

בהמראתו לאנגליה אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "הבוקר התבשרנו על עוד הפרה, עוד התרסה, של איראן, הפעם בתחום חתירתה לנשק גרעיני. זה מצטרף לפעולות התוקפניות של איראן נגד השייט הבינלאומי, נגד מדינות באזור, וגם לניסיונות שלה לקיים התקפות רצחניות נגד מדינת ישראל, ניסיונות שלא פסקו. זה לא הזמן לנהל שיחות עם איראן, זה הזמן להגביר את הלחץ על איראן."

על הנושאים האלה וגם אחרים אני אשוחח בביקור בזק בלונדון עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון ועם מזכיר ההגנה האמריקני מארק אספר. אלה דברים שהם חשובים לישראל בכל עת אבל בייחוד בזמן הזה".

ראש הממשלה בנימין נתניהו עם המראתו ללונדון:"הבוקר התבשרנו על עוד הפרה, עוד התרסה, של איראן, הפעם בתחום חתירתה לנשק גרעיני. זה מצטרף לפעולות התוקפניות של איראן נגד השייט הבינלאומי, נגד מדינות באזור, וגם לניסיונות שלה לקיים התקפות רצחניות נגד מדינת ישראל, ניסיונות שלא פסקו.זה לא הזמן לנהל שיחות עם איראן, זה הזמן להגביר את הלחץ על איראן.על הנושאים האלה וגם אחרים אני אשוחח בביקור בזק בלונדון עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון ועם מזכיר ההגנה האמריקני מארק אספר. אלה דברים שהם חשובים לישראל בכל עת אבל בייחוד בזמן הזה".עוד מדברי ראש הממשלה בנימין נתניהו:"מה שהוחלט פה, העמדה שהוצגה ע"י היועמ"ש ביחס לספירת הקלפיות או יותר נכון ביחס לאי קבלת המצלמות זה דבר שאין לו הסבר, אנחנו לא נאפשר גניבת בחירות. השופט מלצר בעצמו אמר שיש כאן בעיה אמיתית והדרך היחידה לטפל בבעיית זיוף בקלפיות ובדמוקרטיה היא להביא לנציגים השונים ולמשקיפים השונים את היכולת לפקח. בישראל יש מצלמות בכל מקום, יש מצלמות כאן, יש מצלמות בסופרמרקט, יש מצלמות בקופת חולים, אין מקום שאין מצלמות, אבל הקלפיות אמורות להיות נטולות מצלמות, הרי אף אחד אינו מדבר על כך, אינו חושב על כך שהמצלמות ייצאו מאחורי הפרגוד. אבל זה כדי למנוע זיופים, כדי למנוע את גניבת הבחירות. אין שום הסבר להתעקשות הזאת. אנחנו ממשיכים בחקיקה שהיא טובה לטוהר הבחירות, ולא אכפת לנו, ולהפך, אנחנו רוצים שיהיו מצלמות בכל הקלפיות, בכל חלקי הארץ."וידאו: עומר מירון, לע"מ סאונד: ניר שרף, לע"מ

Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on Wednesday, September 4, 2019

עוד אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "מה שהוחלט פה, העמדה שהוצגה ע"י היועמ"ש ביחס לספירת הקלפיות או יותר נכון ביחס לאי קבלת המצלמות זה דבר שאין לו הסבר, אנחנו לא נאפשר גניבת בחירות. השופט מלצר בעצמו אמר שיש כאן בעיה אמיתית והדרך היחידה לטפל בבעיית זיוף בקלפיות ובדמוקרטיה היא להביא לנציגים השונים ולמשקיפים השונים את היכולת לפקח.

בישראל יש מצלמות בכל מקום, יש מצלמות כאן, יש מצלמות בסופרמרקט, יש מצלמות בקופת חולים, אין מקום שאין מצלמות, אבל הקלפיות אמורות להיות נטולות מצלמות, הרי אף אחד אינו מדבר על כך, אינו חושב על כך שהמצלמות ייצאו מאחורי הפרגוד. אבל זה כדי למנוע זיופים, כדי למנוע את גניבת הבחירות. אין שום הסבר להתעקשות הזאת. אנחנו ממשיכים בחקיקה שהיא טובה לטוהר הבחירות, ולא אכפת לנו, ולהפך, אנחנו רוצים שיהיו מצלמות בכל הקלפיות, בכל חלקי הארץ."

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 8 שעות

החגיגה נגמרה

לפני 2 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.