קרדיט תמונה: באדיבות המשפחה

יהי זכרו ברוך

הותר לפרסום: איתי מרגי ז"ל נהרג בתאונה

עידכון אחרון לפני 2 שנים
הבוקר הותר לפרסום כי אמיר אבו לבן, בן 20 מרמלה, הוא הנהג שדרס למוות ביום כיפור בתאונה בתל אביב, את הילד איתי מרגי ז"ל בן ה-8. חשד כי הנהג ניסה להסתיר קוקאין לאחר התאונה - בתאונה בכביש 443, נהרג הילד אזברגה ריאד ז"ל בן ה-10 - יהי זכרם ברוך

הותר לפרסום שמו של הילד שנהרג בתאונה הקטלנית במהלך יום כיפור בתל אביב, איתי מרגי ז"ל. הבוקר דווח ברשת ב' כי לאחר בדיקת הינשוף העלתה כי הנהג הפוגע (בן 20 מרמלה) לא נהג תחת שכרות. במשטרה ממתינים לתוצאות בדיקת הסמים. הנהג יובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר

בעקבות ההפגנה הפוליטית של חברי כנסת הערביים וחסימת הכבישים, תוקף העיתונאי שמעון ריקלין וכותב: "ערבי שנוסע ביום כיפור 120 קמש בדרכים שילדים קטנים נוסעים עם אופניים כי יום כיפור ואין כמעט תנועה. בא להרוג. כמו שקורה בעוד מקומות. אז ההנהגה הערבית שמבקשת לעצור את האלימות. ואלו שמצדיקים אותה ומטילים את האשמה על היהודים. בואו נתחיל מזה. תכבדו את היהודים. חוצפנים"

כתב חדשות 13 דיווח, כי התקבלה שיחה למוקד 100 של המשטרה על "נהג שנוסע ומשמיע מוסיקה בתל אביב. ניידות יצאו לכיוון ואז אירעה התאונה."

התאונה הקטלנית אירעה במהלך יום כיפור בצהריים, רכב נוסע פגע בילד איתי מרגי בן ה-8, בעת שחצה את הכביש על אופניו בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ונמיר בת"א. הילד נפצע באורח קשה ונפטר מפצעיו בבית החולים.

לאחר החג צייץ ח"כ סער בטוויטר על כוונתו ליזום חקיקה האוסרת נסיעה בערים ביום כיפור: "ח"כ גדעון סער צייץ ברשת הטוויטר לאחר החג: "בדרכי לתפילת ״נעילה״ עברתי ליד מקום התאונה המחרידה בצומת נמיר בה צעיר בן 20 דרס למוות ילד בן 8 שרכב על אופניים. מזעזע.יותר ויותר נהגים מנצלים את העובדה שאין חוק האוסר נסיעה ביום הכיפורים, נוהגים בעיר ומסכנים חיי ילדים. בכוונתי ליזום חקיקה האוסרת נסיעה בערים ביו״כ למעט במקרי חרום"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 3 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 3 שעות
בכותרות

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 3 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 3 שעות

מטח כבד מעזה: אב ובתו נהרגו מפגיעה ישירה בלוד

הטרור הפלסטיני

לפני 4 שעות

פרעות תשפ"א: מהומות ברמלה, לוד, עכו ובאר שבע

הסלמה קשה

לפני 7 שעות

קורין גדעון בדמעות: "פחדתי פחד מוות"

בהלה באינסטגרם

לפני 9 שעות

געגועים בישראל: טראמפ תוקף את ביידן

הטרור הפלסטיני

לפני 9 שעות

מהומות בלוד: פורעים מציתים מכוניות של יהודים

הטרור הערבי

לפני 10 שעות

תיעוד: מטח מטורף על ערי המרכז

הלם בישראל

לפני 11 שעות