קרדיט תמונה: באדיבות המשפחה

יהי זכרו ברוך

הותר לפרסום: איתי מרגי ז"ל נהרג בתאונה

עודכן: 10.10.19 בשעה 2:32
הבוקר הותר לפרסום כי אמיר אבו לבן, בן 20 מרמלה, הוא הנהג שדרס למוות ביום כיפור בתאונה בתל אביב, את הילד איתי מרגי ז"ל בן ה-8. חשד כי הנהג ניסה להסתיר קוקאין לאחר התאונה - בתאונה בכביש 443, נהרג הילד אזברגה ריאד ז"ל בן ה-10 - יהי זכרם ברוך

הותר לפרסום שמו של הילד שנהרג בתאונה הקטלנית במהלך יום כיפור בתל אביב, איתי מרגי ז"ל. הבוקר דווח ברשת ב' כי לאחר בדיקת הינשוף העלתה כי הנהג הפוגע (בן 20 מרמלה) לא נהג תחת שכרות. במשטרה ממתינים לתוצאות בדיקת הסמים. הנהג יובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר

בעקבות ההפגנה הפוליטית של חברי כנסת הערביים וחסימת הכבישים, תוקף העיתונאי שמעון ריקלין וכותב: "ערבי שנוסע ביום כיפור 120 קמש בדרכים שילדים קטנים נוסעים עם אופניים כי יום כיפור ואין כמעט תנועה. בא להרוג. כמו שקורה בעוד מקומות. אז ההנהגה הערבית שמבקשת לעצור את האלימות. ואלו שמצדיקים אותה ומטילים את האשמה על היהודים. בואו נתחיל מזה. תכבדו את היהודים. חוצפנים"

כתב חדשות 13 דיווח, כי התקבלה שיחה למוקד 100 של המשטרה על "נהג שנוסע ומשמיע מוסיקה בתל אביב. ניידות יצאו לכיוון ואז אירעה התאונה."

התאונה הקטלנית אירעה במהלך יום כיפור בצהריים, רכב נוסע פגע בילד איתי מרגי בן ה-8, בעת שחצה את הכביש על אופניו בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ונמיר בת"א. הילד נפצע באורח קשה ונפטר מפצעיו בבית החולים.

לאחר החג צייץ ח"כ סער בטוויטר על כוונתו ליזום חקיקה האוסרת נסיעה בערים ביום כיפור: "ח"כ גדעון סער צייץ ברשת הטוויטר לאחר החג: "בדרכי לתפילת ״נעילה״ עברתי ליד מקום התאונה המחרידה בצומת נמיר בה צעיר בן 20 דרס למוות ילד בן 8 שרכב על אופניים. מזעזע.יותר ויותר נהגים מנצלים את העובדה שאין חוק האוסר נסיעה ביום הכיפורים, נוהגים בעיר ומסכנים חיי ילדים. בכוונתי ליזום חקיקה האוסרת נסיעה בערים ביו״כ למעט במקרי חרום"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

עושה באזז

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל

תיעוד: צעקות על רה"מ נתניהו בטקס הזיכרון

"תתבייש"

יאיר לפיד: "הנופלים לא מתו בשביל שישראל תיראה ככה"

שכול ופוליטיקה

תיעוד: צעקות על יאיר גולן בטקס זיכרון

כמעט רמטכ"ל

מרגש: הנאום המרטיט של הרמטכ"ל כוכבי

יהי זכרם ברוך

יעלון לעמית סגל: "אתה מחפש בערימות"

יעלון vs סגל