קרדיט תמונה: ארכיון בי"ס עציון/youtube

סערת רבין

פרופ' קידר בהפגנת הימין: "י. ר רצח את רבין"

עידכון אחרון לפני 2 שנים
סערה חדשה: פרופסור מרדכי קידר, מאוניברסיטת בר אילן, נאם אמש בהפגנת הימין בפתח תקווה נגד האכיפה הבררנית של היועמ"ש והפרקליטות בתיקי ראש הממשלה נתניהו. בנאומו תקף קידר את הפרקליטות והאשים: "מי שרצח את רבין היה אדם שראשי התיבות של שמו הם י.ר" - נתניהו בתגובה: "ראש הממשלה מגנה את דברי ההבל ביחס ליגאל אמיר, רוצחו של יצחק רבין ז״ל - העונש: אוניברסיטת בר אילן ביטלה את השתתפותו בכנס בארה"ב בשבוע הבא - צפו
ראשי >

https://twitter.com/HacohenYossef/status/1189297236171198465?s=20

בהפגנת הימין אמש בפתח תקווה אמר פרופסור מרדכי קידר מרצה באוניברסיטת בר אילן, כי "מי שרצח את רבין היה אדם שראשי התיבות של שמו הם י.ר ומי שעמד מאחורי העניין זה פוליטיקאי מוביל שרצה לחסל את יצחק רבין כי הוא ניסה לצאת מהסכמי אוסלו"

ראש הממשלה נתניהו מיהר להתנער מהדברים ומסר: "ראש הממשלה נתניהו מגנה את דברי ההבל ביחס ליגאל אמיר, רוצחו של יצחק רבין ז״ל"

ח"כ סתיו שפיר צייצה ותקפה: "ביבי תומך בהפגנה שאחד מנואמיה טען שיגאל עמיר לא רצח את רבין. מפתיע שהרוצח בעצמו עוד לא הוזמן לשלוח נאום מהכלא כדי לגבות את טענת נתניהו על רדיפת מערכת האכיפה את "הימין". אין מוסר או קו אדום. איזה אמון אפשר לבנות עם ביבי? המשימה הכי חשובה היא להרחיק את האיש המסוכן הזה מכל מוקדי הכח"

גם העיתונאי ברוך קרא צייץ וכתב: "ראש הממשלה בירך אתמול את משתתפי כנס התמיכה בו. נשמח אם יספר לנו אם הוא גם שותף לדברי אחד מהנואמים המרכזיים לפיו יגאל עמיר לא רצח את רבין"

העיתנואי ברק רביד שיתף את הסרטון וכתב: "אתמול בהפגנה של תומכי נתניהו בכיכר גורן – ד"ר מוטי קידר מאוניברסיטת בר אילן נאם ואמר שיגאל עמיר כנראה לא רצח את רבין והוא יושב בכלא בבידוד כדי שלא יספר את האמת. הקהל מריע לדברים."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני שעה 1

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 12 שעות
בכותרות

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני שעה 1

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 12 שעות

מהומות בטבריה: רכב ערבי הותקף ונמלט

בושה

לפני 13 שעות

מהומות בבת ים: עסקים של ערבים הושחתו

הידרדרות מסוכנת

לפני 13 שעות

קורע לב: ילד בן 6 נהרג בממ"ד מטיל ששוגר מעזה

קורבן טרור

לפני 14 שעות

נתניהו חוגג: מגדל חמאס הוחרב לחלוטין

שומר החומות

לפני 14 שעות

דיווח: איילה חסון נפגעה מאבן בלוד

הסלמה באלימות

לפני 15 שעות

דיווח: בכירים בחמאס חוסלו בעזה

מלחמה בטרור

לפני 20 שעות