קרדיט תמונה: Kinneret Barashi

האימון אבד

עו"ד כנרת בראשי בעדות מרתקת על שי ניצן

עורכת הדין הבכירה כנרת בראשי, חושפת בעמוד הפייסבוק שלה פרטים מרתקים על הפרקליטות ושי ניצן "אני לא מתחנפת לביבי. ואני רוצה ממשלה אחרת" - הפוסט המלא

הריאיון המטלטל עם הפרקליטה הבכירה עו"ד כנרת בראשי

הריאיון המטלטל עם הפרקליטה הבכירה עו"ד כנרת בראשי | "אני עברתי עם שי ניצן כברת דרך, יצא לי לשמוע אותו ולהזדעזע. הוא מהלך אימים על פרקליטים, מדליף לעיתונאים. למה בכירי הפרקליטות לא מדברים? שי ניצן הוא אדם שאסור להעביר עליו ביקורת, המערכת מושחתת! אני אומרת לך באופן חד משמעי, שי ניצן מפעיל אנשים כמו מריונטות" | הבוקר – שתפו

Posted by ‎שרון גל‎ on Thursday, 31 October 2019

בפוסט שפרסמה עו"ד בראשי היא כותבת: "מאשימים אותי בחנופה לביבי. בסגידה לקיסר. ובטימטום. על טימטום אני חותמת. בכל זאת אני מחפשת לקנות דירה בת"א. (זה טימטום). סגידה לקיסר? לי יש רק אלוקים. חנפנות לביבי? אני מצביעה שמאל/מרכז. אבל מכבדת את רצון הבוחר כי אני דמוקרטית. לא יעני דמוקרטית.

אני עבדתי עם הפרקליטות צמוד צמוד במשך 10 שנים, כמעט!

אני שמעתי את השקרים של שי ניצן בבית המשפט העליון. בהפסקה, באחד הדיונים, אמרתי לו אתה מטעה את כב' בית המשפט (אז עוד היה לי כבוד אליהם) הוא הסתכל עליי בעיני מפיוז ואמר, נו ולמי יאמינו לי או לך?

אני הייתי בחדרי חדרים של פרקליטות מחוז ירושלים. שמעתי וראיתי איך פרקליט המחוז דאז מוטרד מהתקשורת. צוחק לקורבנות בפנים. אני. ממש אני.

אני שמעתי פרקליטה בכירה, מבקרת את הפרקליטות והג'יפה שיוצאת שם, נדירה בנוף שהחליטה להניח ת'מפתחות ולפרוש. יש גם אנשים ישרים בפרקליטות.

אני קראתי לשי ניצן שקרן לאור התנהלותו בפרשת קצב. הוא התנה את הראיונות עימו בתקשורת בתנאי שאני לא אהיה. תשאלו את כל החשובים שם. שבאמת לא נענו לבקשתו.

שי ניצן מהלך אימים על פרקליטים. משבש חקירות פרקליטים. דוגמא כזו תוכלו למצוא בפרקליטות מחוז דרום. בכל העניין שקשור לחברו הטוב אלון אלטמן.

שי ניצן מדליף חומרי חקירה לעיתונאים כתנאי לסקופים. הוא לא עושה זאת ישירות, יש לו שליחים. זוכרים – עבדתי גם בתקשורת.

שי ניצן איים על מנכ"ל לשכת עורכי הדין בתקופת אפי נווה שאם אנחה את פתיחת כנס עורכי הדין באילת הוא לא יגיע. אגב הברושור בו אני רשומה כמנחת הכנס עדיין אצלי. הוא לא איפשר לפרקליטים להגיע ליום עיון שערכתי בלשכה ביחד עם עו"ד ליאור אפשטיין ופרופ' פרידמן.

שי ניצן זה לא פרקליט מדינה, חברים. הוא ראש של משהו. בטח לא של פרקליטות. ואני לא מתחנפת לביבי. ואני רוצה ממשלה אחרת. שיהיה לכם בהצלחה". סיימה עו"ד בראשי את הפוסט.

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 4 שעות

החגיגה נגמרה

לפני 6 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.