סערת הצביעות

הזמר עידן עמדי יוצא להגנת הרב פירר

תמונה – עידן עמדי
זמרים יוצרים ועיתונאים יוצאים להגנת הרב פירר, בעקבות הסערה שעוררו ארגונים פמיניסטים, נגד ערב ההתרמה של עמותת 'עזרה ומרפא', בהשתתפות שלמה ארצי ובכירי אמני ישראל, בטענה לפגיעה בשיווין והדרת נשים - צפו

בפוסט שפרסם עמדי, הוא כותב: "גילוי נאות לא הייתי מהאמנים המתוכננים להשתתף באירוע המקורי. כמו כל עם ישראל ישבתי בבית קראתי ושמעתי את מה שכלי התקשורת בחרו לפרסם על האירוע, את המילים, הניסוחים ובעיקר הטעיית הדעת והציבור. ואולי דוקא כי הייתי מהצד יכולתי להרגיש כמה הסיטואציה הזאת לא הוגנת בעיני ופוגעת בשורש המטרה שלנו כעם", כותב עמדי.
.
עוד הוסיף: "אני מכיר את הרב פירר מכמה מפגשים ובעיקר מכיר את פועלו. אדם שמקדיש את כל חייו לעם ישראל. כולו. לכל נשיו ואנשיו, לכל ילדיו. אדם ששם את עצמו כדי לעשות טוב ולהשפיע לטובה על המציאות של כולנו. כדי להקל ולו במעט על מי שנמצא בזמנים קשים. ואותו אדם הוא גם אדם דתי. אני האחרון לתמוך בהדרת נשים. אבל גם הראשון לתמוך בכיבוד אמונה ותפיסת עולם של אדם אחר. אמונה שאין בה מטרה לפגוע, אלא רק לבקש את הזכות לכבדה."
.

לסיום כתב עמדי: "כואב לי על האמנים שנפלו למלכודת הזאת שטמנו להם אנשים שידם קלה על גפרורי השנאה וכמובן שאם ירצו בי, אגיע בשמחה להופיע בהתנדבות מלאה ממש כמו שהרב עושה כל חייו."

גילוי נאות לא הייתי מהאמנים המתוכננים להשתתף באירוע המקורי.כמו כל עם ישראל ישבתי בבית קראתי ושמעתי את מה שכלי התקשורת…

Posted by ‎עידן עמדי Idan Amedi‎ on Thursday, October 31, 2019

גם היוצרת והזמרת עלמה זהר יצאה לגנת הרב פירר וכתבה: "אם הרב פירר, שלא הדיר את אמא שלי לפני 25 שנה כשאובחנה כחולת als ואף אחד אפילו לא ידע מה זה ואנחנו היינו לבד ונואשים, ולא הדיר את אחותי כשחלתה בסרטן בגיל 32 והיתה צריכה לעבור ניתוח דחוף, רוצה להדיר אותי עכשיו מלבצע שירים של שלמה ארצי – אני אחיה עם זה"

צילום: עלמה זוהר

עוד כתבה זוהר: "לא כי אני לא מתנגדת להדרת נשים ולא כי אני לא יודעת לפתוח את הג'ורה שלי כשצריך. כי אני אמצא לי זירות טובות יותר לנהל בהן את המאבק הזה, בלי להלבין את פניו של איש חסד, שמעטים מגיעים בכלל למדרגתו. נוחו גיבורי מקלדת, אתם יורים באיש הלא נכון".

גם מרגלית צנעני יצאה להגנת הרב פירר בראיון לרדיו 103-FM: "תסתכלו כמה טוב הרב פירר עושה. זה מרגיז אותי, איפה אותם אמנים כשנשים נרצחות או נאנסות, במקרה הזה, אני אחיה עם זה"

כתב החדשות מנחם הורביץ גם יצא להגנת הרב פירר וכתב: "מהיכן הרשעות הזו לפגוע כך בצדיק הרב פירר? הכסף נועד למטרה נעלה ונכון לרב אסור לשמוע שירת נשים.אין שיקול דעת קצת חמלה כלפי הצדיק הזה?"

.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.