קרדיט תמונה: facebook

מי קיבל יותר?

גיא פלג וגליקמן בקרב כפיים ברשת

עודכן: 27.11.19 בשעה 9:38
פרשן חדשות 12 גיא פלג צייץ בהתלהבות נחרצת כי השר המשפטים אוחנה קיבל "דממה רועמת" בסיום נאומו, לעומת פרקליט המדינה שי ניצן שקיבל מחיאות כפיים סוערות: "מחאת המחיאות. בתום נאומו של היועץ המשפטי בהשתלמות הפרקליטות יצאו הפרקליטים מגדרם במחיאות כפיים. נאום השר אוחנה הסתיים בדממה רועמת.", שר המשפטים אוחנה הגיב בתיעוד מהמציאות: "להלן: דממה רועמת. איך אנשים עוד מאמינים לכם זו באמת תעלומה."

כתב חדשות 13 אביעד גליקמן נחלץ לעזרת גיא פלג וכתב: "שמעתי שהשר אוחנה לא כל כך הבין את ההבדלים בין מחיאות הכפיים שהיו לו לבין מחיאות הכפיים שהיו ליועמ"ש ולפרקליט המדינה. אז להלן העובדות. אולי עכשיו השר יבין למה התקשורת אמינה בדיווחים שלה"

הגולשים הגיבו לקרב הציוצים: "אני כבר מעדיף את השקר של גיא פלג מאשר ההסבר המביך שלך"

גולש נוסף כתב: "לא נראה לי שהוא חלק על זה שמנדלבליט קיבל מחיאות כפיים סוערות. אהל הדיווח שלך אמר שכשהשר סיים לדבר הייתה "דממה רועמת", בהסתמך על הציוץ של פלג ולפני שראיתי את הסרטון של אוחנה חשבתי שהיה שקט מביך באולם, אחרי שראיתי, אני באמת לא מבין איך פלג לא מחק את הציוץ שלו."

אלבינה כתבה: "הקטע הוא שאוחנה מייצג 33 מנדטים (אתה רשאי להמיר את זה למס האנשים) והשניים עומדים על 5 מנדטים(מרצ), אבל אני כמובן לא אפריע לך להתבשם במחיאות הכפיים של אנשים הקרובים לליבך, כיסך ועבודתך"

אלון רונן הגיב: "אתה מביך. אוחנה מבין מצויין את ההבדל. רק מה שהזוי כאן זה שהעיתונאים במקום לעבוד, בודקים את הדציבלים של מחיאות הכפיים"

יעל כתבה: "גליקמן ותחרות מחיאות הכפיים.זה בדיוק הבעייה. הכל קומונה שם. אמיר אוחנה לא זקוק למחיאות כפיים. הוא מקבל את אהבת חינם מאנשי העם."

הגולשת הודיה הגיבה: "וברצינות, עצוב לי שהיועמ"ש מעל בתפקידו הציבורי רק בשביל מחיאות הכפיים של המילייה (וכנראה גם בגלל האימה משי ניצן המושחת). במקום לשרת את הציבור, הוא בחר לשרת מיעוט קטן ומופרע. מחיאות הכפיים האלה רק מדגישות עד כמה הם מנותקים שם, חיים בתוך עצמם, בתוך רפש השחיתות, הסיאוב והשקר. מביש."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית