קרדיט תמונה: אודי גל דובר כב"ה י-ם

אסון

מזעזע: תמר ז"ל נמחצה למוות בירושלים

עודכן: 04.12.19 בשעה 10:21
טרגדיה בירושלים: הצעירה שנהרגה הלילה מתחת לרכבת הקלה היא תמר פניגשטיין ז"ל, בת 19 מפתח תקוה. תמר הייתה חולת אפילפסיה והחליקה ככל הנראה בעלייתה לרכבת ונהרגה במקום - תמר התנדבה בשירות לאומי בבית החולים שערי צדק - יהי זכרה ברוך

תמר פינגשטיין ז"ל בת ה-19 חזרה מסרט עם חברותיה בשעה 12:15 בלילה , בדרכן הביתה, תמר ככל הנראה לקתה בהתקף אפילפטי בעת שהרכבת הקלה חלפה לידה וכתוצאה מכך נפלה בין הקרונות ונמחצה למוות במקום. כוחות ההצלה שהגיעו במהירות למקום עמלו זמן רב כדי להרים את הקרון ולחלץ את גופתה. לוחמי האש חילצו את גופתה באמצעות כלי הרמה הידראוליים ופנאומטיים כדי להרים את הרכבת.

חברתה של תמר ז"ל סיפרה בראיון לאילה חסון ב-103FM: "חזרנו מסרט. הכול היה סבבה, היא הייתה בסדר גמור. יש לה לפעמים התקפי אפילפסיה. כאילו – לא לפעמים, כבר שנים שלא היה לה. כשהגענו לרציף של הרכבת, היא פשוט התחילה להסתובב כזה מוזר, העיניים שלה התחילו לזוז מצד לצד והראש שלה זז. בהתחלה אמרתי לה, 'את צוחקת עלי?' – ואז ראיתי שהיא לא בסדר. ניסיתי לתפוס אותה והיא פשוט החליקה לי מהיד. כאילו, היא הייתה ברגע של נפילה, ניסיתי לתפוס אותה, שלא תיפול, והיא פשוט החליקה מתחת לרציף."

ממד"א נמסר: הלילה בשעה 00:18 התקבל דיווח על הולכת רגל שנפגעה מהרכבת הקלה ברחוב יפו, סמוך לתחנה המרכזית בירושלים. צוותי מד"א דיווחו על צעירה כבת 19 ללא סימני חיים וקבעו את מותה במקום. בנוסף העניקו טיפול ופינו לבי"ח שערי צדק 4 צעירות כבנות 19 שלקו בהתקף חרדה.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית