קרדיט תמונה: לע"מ

"שיארוז חפצים"

צפו: נתניהו מפונה למרחב מוגן ומאיים

עידכון אחרון לפני שנה 1
שוב זה קורה: אזעקת צבע אדום הופעלה רגע לפני נאום ראש הממשלה נתניהו בכנס בחירות באשקלון, הוא פונה למרחב מוגן וחזר לאחר מספר דקות ואיים בתגובה: "הפעם גיליתי עוד משהו, החמאס והג'יאהד לא רוצים שאני אנצח. ההוא שירה בפעם הקודמת לא איתנו. מי שירה עכשיו – שיארוז את החפצים." - וגם: מה אמר שר הביטחון כשנתניהו הורד לראשונה מהבמה במהלך אזעקה באשדוד - צפו
ראשי >

מספר דקות לאחר שפונה למרחב מוגן בעקבות אזעקת צבע אדום באשקלון, חזר ראש הממשלה נתניהו לאולם ואיים: "ההוא שירה בפעם הקודמת לא איתנו. מי שירה עכשיו – שיארוז את החפצים."

יו"ר כחול לבן בני גנץ צייץ בתגובה: "המצב בו אזרחי ישראל נתונים לחסדי טרוריסטים, וראש ממשלת ישראל לא יכול לסייר בחלק ממדינתו הוא תעודת עניות למדיניות הביטחון בדרום, ואובדן הרתעה שאף מדינה ריבונית לא יכולה לקבל. אנו נחליף את הממשלה, נשנה את המדיניות ונחזיר את ההרתעה ואת השקט לתושבי הדרום."

אזעקת צבע אדום נשמעה במהלך כנס בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו באולמי רפאלי באשקלון>> https://www.kan-ashkelon.co.il/news/45161

Posted by ‎כאן דרום אשקלון‎ on Wednesday, December 25, 2019

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, כתב בתגובה לירי לאשקלון: "זו הפעם השנייה השנה שפעילי טרור ברצועת עזה משפילים את מדינת ישראל, וראש הממשלה שוב, בעיצומו של כנס בחירות, מורד מהבמה ונמלט למרחב מוגן. ההבדל היחיד הוא שבפעם הקודמת זה היה במהלך נאום באשדוד והפעם באשקלון."

"בין הפעם הזו לפעם הקודמת נתניהו המשיך להטיף ולקדם הסדרה מול החמאס, אבל האמת העגומה היא, שלא הייתה הסדרה ולא תהיה הסדרה. מה שיש זה כניעה לטרור ושום מכבסת מילים לא תשנה את המציאות שנקלענו אליה. נתניהו, שעוד ב-2009 הבטיח שכאשר הוא ייבחר ימוטט את שלטון החמאס, בינתיים ממוטט את ההרתעה הישראלית."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 12 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 13 שעות
בכותרות

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 12 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 13 שעות

דרמה פוליטית: בנט פורש מגוש השינוי

התקפל

לפני 14 שעות

צפו: עמית סגל בעימות סוער עם אילנה דיין

אחד נגד כולם

לפני 14 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע ירי נגד יהודים בלוד

פרעות תשפ"א

לפני 14 שעות

רוני דניאל לדנה וויס: "אל תטיפי לנו מוסר"

עימות סוער

לפני 17 שעות

ערבי איים על איתי תורג'מן: "היום אני רוצח יהודי"

ישראל 2021

לפני 17 שעות

הטירוף לצפייה: ערביה מצילה יהודי מלינץ' המוני

פרעות תשפ"א

לפני 19 שעות