סער יפרוש?

מדגם ראשון: נתניהו ניצח בהפרש ענק

מדגם ראשון שמפרסם מכון המחקר 'דיירקט פולס' נראה כי ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו זכה בהפרש גדול על יריבו למפלגה ח"כ גדעון סער, 71-28 לטובת נתניהו - ח"כ סער וראש הממשלה נתניהו פרסמו תגובות ראשונות - עדכונים
קרדיט מקור

באזזנט >
23:05 | 26.12.19

ראש הממשלה נתניהו בתגובה ראשונה על הניצחון הגדול: "ניצחון ענק! תודה לחברות וחברי הליכוד על האמון, התמיכה והאהבה. בעזרת השם ובעזרתכם, אני אוביל את הליכוד לניצחון גדול בבחירות הקרובות ונמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים."

ח"כ גדעון סער צייץ בטוויטר תגובה ראשונה להפסד המסתמן: "תודה לחברים, למתנדבים, למצביעים הרבים. לכל מי שמאמין בדרך אליה יצאנו. גיליתם אמונה, אומץ-לב ונחישות. אני אוהב אתכם וגאה בכם!"

יועץ ראש הממשלה יונתן אוריך עקץ וצייץ: "נתניהו מוכן", בעקיצה על הציוץ של גדעון סער "אני מוכן", כשפורסם על קיום הפריימריז על ראשות הליכוד לפני מספר חודשים.

בניסיון להמריץ מצביעי ליכוד לצאת להצביע, ערך ראש הממשלה נתניהו שיחת וידאו ששודרה לאלפי צופים בשידור חי בעמוד הפייסבוק שלו, עם המעריץ מספר 1 שלו, מחמוד סעוד מסעודיה, בסיום השיחה פרץ סעוד בשירת "ביבי ביבי יחביבי" אליו הצטרף נתניהו וצוות המטה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים