קרדיט תמונה: 'עד כאן'

הסתה?

האנרכיסט פולק נעצר במשרדי 'הארץ'

עידכון אחרון לפני שנה 1
פעיל השמאל הקיצוני יונתן פולק, שנעצר אמש לאחר חודשים שנמלט מדיונים בבית המשפט, פרסם הבוקר מאמר הסתה בעיתון 'הארץ', שם הוא קורא לישראלים להצטרף למתפרעים הפלסטינים נגד חייל צה"ל: "כן, עלינו לחצות את הקווים ולהפר את החוק" - עמית סגל: "יש אפשרות ממשית שיביא לעשיית מעשה אלימות, דינו – מאסר חמש שנים. פרסום - לרבות העיתון שהביא את הדברים לדפוס"

פעיל השמאל הקיצוני יונתן פולק פרסם הבוקר בעיתון 'הארץ' מאמר הסתה בו הוא קורא לישראלים להצטרף למתפרעים הפלסטינים נגד חייל צה"ל ולהפר את החוק. לאחר סערה נמחק הציטוט. בראיון לאתר 'הקול היהודי' אמר מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן כי הוא אינו מתנער מהדברים.

אמש, נעצר פעיל השמאל הקיצוני יונתן פולק בכניסה למשרדי עיתון 'הארץ' לאחר חודשים שלא הופיע לדיונים בבית המשפט על השתתפותו במהומות שישי בכפרים פלסטינים שם נפצעו חיילי צה"ל.

במאמר המסית שפורסם בעיתון 'הארץ' הסביר פולק: "כדי לתרום לשינוי, על יהודים לוותר מרצון על השאיפה להנהיג את המאבק ולהובילו, ותחת זאת לתמוך במאבקם של הפלסטינים, לא בלב אלא בפועל. כן, עלינו לחצות את הקווים ולהפר את החוק. למרות המחיר, עלינו להצטרף אל ילדי האבנים ובקבוקי התבערה. עלינו לצעוד בעקבותיהם"

העיתונאי עמית סגל כתב: "הסתה לאלימות (תיקון מס' 66) 144ד2. (א) המפרסם קריאה לעשיית מעשה אלימות, או דברי שבח, אהדה או עידוד למעשה אלימות, תמיכה בו או הזדהות עמו (בסעיף זה – פרסום מסית), ועל פי תוכנו של הפרסום המסית והנסיבות שבהן פורסם, יש אפשרות ממשית שיביא לעשיית מעשה אלימות, דינו – מאסר חמש שנים. פרסום – לרבות העיתון שהביא את הדברים לדפוס"

ארגון 'עד כאן' שהגיש את הקובלנה הפלילית נגד פולק דורשים: "אסור לשחרר אותו! יונתן פולק עצור עכשיו בתחנת משטרת יפו אחרי ששוטרים סמויים עצרו אותו אתמול בבוקר. היינו שם אתמול והגשנו נגדו תלונות נוספות. כמו שאנחנו מכירים את החיים סיכוי טוב שהוא ישוחרר שוב בגלל בירוקרטיה עד לפעם הבאה."

עוד נכתב: "אנחנו קוראים למשטרת ישראל ומזהירים – יונתן פולק מסוכן לציבור. כל יום שישי הוא משתתף בהפגנות אלימות שנפגעים בהם חיילים ושוטרים. האירועים בסרטון הם רק מהתקופה האחרונה כשקובלנה פלילית מעל ראשו. אל תשחררו את פולק!", נכתב בהודעת הארגון

יונתן פולק

אסור לשחרר אותו!יונתן פולק עצור עכשיו בתחנת משטרת יפו אחרי ששוטרים סמויים עצרו אותו אתמול בבוקר.היינו שם אתמול והגשנו נגדו תלונות נוספות. כמו שאנחנו מכירים את החיים סיכוי טוב שהוא ישוחרר שוב בגלל בירוקרטיה עד לפעם הבאה.אנחנו קוראים למשטרת ישראל ומזהירים – יונתן פולק מסוכן לציבור. כל יום שישי הוא משתתף בהפגנות אלימות שנפגעים בהם חיילים ושוטרים. האירועים בסרטון הם רק מהתקופה האחרונה כשקובלנה פלילית מעל ראשו.אל תשחררו את פולק!

Posted by ‎עד כאן‎ on Monday, January 6, 2020

"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 10 שעות

תיעוד דרמטי: שליפת נשק על פורעים ערבים

מלחמת אזרחים

לפני 11 שעות
בכותרות

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 10 שעות

תיעוד דרמטי: שליפת נשק על פורעים ערבים

מלחמת אזרחים

לפני 11 שעות

מהומות בטבריה: רכב ערבי הותקף ונמלט

בושה

לפני 11 שעות

מהומות בבת ים: עסקים של ערבים הושחתו

הידרדרות מסוכנת

לפני 12 שעות

קורע לב: ילד בן 6 נהרג בממ"ד מטיל ששוגר מעזה

קורבן טרור

לפני 12 שעות

נתניהו חוגג: מגדל חמאס הוחרב לחלוטין

שומר החומות

לפני 13 שעות

דיווח: איילה חסון נפגעה מאבן בלוד

הסלמה באלימות

לפני 14 שעות

דיווח: בכירים בחמאס חוסלו בעזה

מלחמה בטרור

לפני 18 שעות