ניחום אבלים

נתניהו מנחם את משפחת הגיבור

תמונה – קובי גדעון, לע"מ
ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים לפני זמן קצר ביקור תנחומים בבית משפחתו של מוטי בן שבת ז"ל, הגיבור מנהריה שנהרג בעת שהשתתף במאמצי החילוץ בשיטפונות - אימו של מוטי זעקה: "קיבלתי תמונה של גופת בני לפני שהגעתי לזהות אותה, בושה" - תיעוד

ראש הממשלה נתניהו קיים לפני זמן קצר ביקור תנחומים בבית משפחתו של מוטי בן שבת ז"ל, שנהרג בעת שהשתתף במאמצי החילוץ בשיטפונות בנהריה.

רה"מ נתניהו אמר למשפחה: "מוטי ז"ל היה גיבור גדול. הוא תמיד יהיה בלבכם, עד היום האחרון". לביקור התנחומים הצטרפו גם שר החוץ ישראל כ"ץ, שר הפנים אריה דרעי ושרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא ביטון.

בראיון לאמיר איבגי בגלי צה"ל, זעקה אימו של מוטי בן שבת ז"ל: "חיכיתי בבית החולים שיביאו לי את הגופה לזהות אותו ואני מקבלת תמונה בוואטסאפ של הגופה של הבן שלי. גועל נפש שיהודי במדינת ישראל עושה את זה"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.