קרדיט תמונה: באדיבות המשפחה

"עמך תמיד"

נתניהו שלח מכתב לנעמה ישכר

עידכון אחרון לפני שנה 1
ראש הממשלה בנימין נתניהו שלח מכתב חיזוק לנעמה ישכר, הצעירה הישראלית הכלואה ברוסיה באשמת החזקת קנאביס: "אזרחי המדינה חושבים עליך. איננו מפקירים אף אדם לגורלו, וכך גם במקרה שלך" - המכתב
ראשי >

ראש הממשלה בנימין נתניהו העביר מכתב לנעמה יששכר, הצעירה הישראלית בכלואה ברוסיה: "אזרחי המדינה חושבים עליך. איננו מפקירים אף אדם לגורלו, וכך גם במקרה שלך. מדינת ישראל ואני משקיעים מאמצים בלתי-פוסקים להביא לשחרורך. אנו עומדים בקשר עם בני משפחתך, ובכל שיחה איתם אנו מדגישים את מחויבותנו להחזיר אותך הביתה בהקדם"

אמה של נעמה, יפה יששכר, שוחחה הערב עם ראש הממשלה נתניהו והודתה לו על המכתב המרגש. יפה יששכר אמרה כי נעמה קיבלה את המכתב לפני כשעה והביעה התרגשות והערכה גדולה לדבריו של ראש הממשלה. נעמה יששכר אמרה כי המכתב מחזק אותה מאוד ומעורר תקווה גדולה.

ראש הממשלה נתניהו אמר ליפה יששכר: "אמשיך לעשות הכל כדי להשיב את נעמה הביתה בהקדם האפשרי".

במכתב שנשלח כותב ראש הממשלה לנעמה: "נעמה היקרה, רעייתי שרה ואני כותבים לך מילים אלו מעומק לבנו, בשם העם כולו. אנו כאן בישראל, ואת ברוסיה, אבל על המרחק בינינו מגשרת קרבת הלבבות. אזרחי המדינה חושבים עליך, והם מגלים עניין עצום בכל בדל מידע על שלומך.

נתניהו מוסיף ומבטיח: "מאז ומתמיד עמנו מתאפיין במורשת של ערבות הדדית – איננו מפקירים אף אדם לגורלו, וכך הדבר גם במקרה שלך. מדינת ישראל ואני משקיעים מאמצים בלתי-פוסקים להביא לשחרורך."

"אנו עומדים בקשר עם בני משפחתך, ובכל שיחה איתם אנו מדגישים את מחויבותנו להחזיר אותך הביתה בהקדם. כולנו מחזקים אותך בהתמודדות עם האתגר הקשה שנכפה עלייך, כולנו מוסרים לך את אהבתנו הגדולה, וכולנו מאוחדים בציפייה לראותך בקרוב בישראל."

"חזקי ואמצי, מלב אל לב. עמך תמיד – עד לשחרורך, וגם לאחר מכן.", כתב נתניהו לנעמה.

משפחתה של נעמה מסרו: " נעמה ביקשה להגיד שהמכתב מחזק אותה מאוד ומעורר בה תקווה. נעמה ביקשה מהסוהרים שישאירו את המכתב בידיה, וביקשה להודות לראש הממשלה ורעייתו. אנו מודים לראש הממשלה נתניהו, ומבקשים – שלא יהיו אלא רק מילים מנחמות. הבטחת? תקיים."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

מפחדת מערבים? זעם ברשת על גל גדות

מלחמת הסברה

לפני 42 דקות

השופט מלצר פסק: משפט חוזר לרומן זדורוב

דרמה משפטית

לפני שעה 1
בכותרות

מפחדת מערבים? זעם ברשת על גל גדות

מלחמת הסברה

לפני 42 דקות

השופט מלצר פסק: משפט חוזר לרומן זדורוב

דרמה משפטית

לפני שעה 1

מועמד נוסף ב'ימינה' מורד בבנט: "זהו קו אדום אותו לא אחצה"

מתי שקד?

לפני שעה 1

נתניהו מאיים: "החמאס יקבל כאן מכות שהוא לא ציפה להן"

איומים

לפני 2 שעות

דיווח: הרוגים ופצועים מפגיעות ישירות באשקלון

קורבנות טרור

לפני 3 שעות

תיעוד: טרוריסט בכיר חוסל בדירת מסתור

מלחמה בטרור

לפני 3 שעות

אנרכיה: מהומות בלוד רמלה יפו וחיפה

ליל הזעם

לפני 17 שעות

איימן עודה זועם: "21 אזרחים הרוגים בעזה"

תמיכה באויב?

לפני 20 שעות