קרדיט תמונה: פייסבוק כחול לבן

"איפה השכל שלכם?"

גנץ על נתניהו: "בזבוז כספי ציבור"

עידכון אחרון לפני שנה 1
יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו שנסע לאוגנדה ופגש מנהיג בכיר מסודאן: "המדינה שלנו תקועה בדרכים ונתניהו מחתים דרכונים, "אנחנו לא צועקים בוז". תושבי הדרום ישנים בממדים והוא נוסע להצטלם באפריקה שביחס להישגים הכל כך נמוכים שלה, היא מהווה בזבוז כספי מיסים זול ולא מוצלח" / צפו
ראשי >

בכנס בחירות של פעילי 'כחול לבן' תקף גנץ את נתניהו, וזלזל בהישג המדיני שהושג עם סודן: "המדינה שלנו תקועה בדרכים ונתניהו מחתים דרכונים, "אנחנו לא צועקים בוז". תושבי הדרום ישנים בממדים והוא נוסע להצטלם באפריקה שביחס להישגים הכל כך נמוכים שלה, היא מהווה בזבוז כספי מיסים זול ולא מוצלח. אבל אני חושב שצריך להפסיק את הנסיעות האלה לחו"ל כל הזמן, ולנסוע לקריית שמונה ולבדוק איך נראים שירותי הבריאות שלהם, בקריית שמונה, לא בסודן. צריך להסתכל ולראות איך השחיתות השלטונית שמיוצרת במדינת ישראל ולצערי עלולה לקרב אותנו לחלק מהמדינות שהוא כל כך שואף לבקר אותם בשביל לעשות עלינו רושם", תקף גנץ את נתניהו.

ח"כ גנץ התייחס לפרשת 'המימד החמישי' באירוע פעילים בראשל"צ: "המימד החמישי לא פשטה את הרגל, אלא סיימה את פעילותה בגלל בעיית משקיעים. כל העובדים קיבלו את כספם עד השקל האחרון. לא קיבלתי שקל אחד לכיס שלי ממשטרת ישראל. אם היה מכרז שבו היינו זוכים ב-50 מיליון שקל, לא הייתה נסגרת החברה. איפה השכל שלכם?", כך דווח ב'כאן' חדשות.

"נתניהו בחרדה מוצדקת מפני גזר דין שחס וחלילה גם עלול לשלוח אותו לכלא, כי את זה לא היינו רוצים לראות בתור אזרחי מדינת ישראל" (משתתף בקהל: למה לא?)

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות
בכותרות

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות

מטח כבד מעזה: אב ובתו נהרגו מפגיעה ישירה בלוד

הטרור הפלסטיני

לפני 5 שעות

פרעות תשפ"א: מהומות ברמלה, לוד, עכו ובאר שבע

הסלמה קשה

לפני 8 שעות

קורין גדעון בדמעות: "פחדתי פחד מוות"

בהלה באינסטגרם

לפני 9 שעות

געגועים בישראל: טראמפ תוקף את ביידן

הטרור הפלסטיני

לפני 10 שעות

מהומות בלוד: פורעים מציתים מכוניות של יהודים

הטרור הערבי

לפני 10 שעות

תיעוד: מטח מטורף על ערי המרכז

הלם בישראל

לפני 12 שעות