קרדיט תמונה: פייסבוק כחול לבן

"איפה השכל שלכם?"

גנץ על נתניהו: "בזבוז כספי ציבור"

עודכן: 04.02.20 בשעה 21:03
יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו שנסע לאוגנדה ופגש מנהיג בכיר מסודאן: "המדינה שלנו תקועה בדרכים ונתניהו מחתים דרכונים, "אנחנו לא צועקים בוז". תושבי הדרום ישנים בממדים והוא נוסע להצטלם באפריקה שביחס להישגים הכל כך נמוכים שלה, היא מהווה בזבוז כספי מיסים זול ולא מוצלח" / צפו

בכנס בחירות של פעילי 'כחול לבן' תקף גנץ את נתניהו, וזלזל בהישג המדיני שהושג עם סודן: "המדינה שלנו תקועה בדרכים ונתניהו מחתים דרכונים, "אנחנו לא צועקים בוז". תושבי הדרום ישנים בממדים והוא נוסע להצטלם באפריקה שביחס להישגים הכל כך נמוכים שלה, היא מהווה בזבוז כספי מיסים זול ולא מוצלח. אבל אני חושב שצריך להפסיק את הנסיעות האלה לחו"ל כל הזמן, ולנסוע לקריית שמונה ולבדוק איך נראים שירותי הבריאות שלהם, בקריית שמונה, לא בסודן. צריך להסתכל ולראות איך השחיתות השלטונית שמיוצרת במדינת ישראל ולצערי עלולה לקרב אותנו לחלק מהמדינות שהוא כל כך שואף לבקר אותם בשביל לעשות עלינו רושם", תקף גנץ את נתניהו.

ח"כ גנץ התייחס לפרשת 'המימד החמישי' באירוע פעילים בראשל"צ: "המימד החמישי לא פשטה את הרגל, אלא סיימה את פעילותה בגלל בעיית משקיעים. כל העובדים קיבלו את כספם עד השקל האחרון. לא קיבלתי שקל אחד לכיס שלי ממשטרת ישראל. אם היה מכרז שבו היינו זוכים ב-50 מיליון שקל, לא הייתה נסגרת החברה. איפה השכל שלכם?", כך דווח ב'כאן' חדשות.

"נתניהו בחרדה מוצדקת מפני גזר דין שחס וחלילה גם עלול לשלוח אותו לכלא, כי את זה לא היינו רוצים לראות בתור אזרחי מדינת ישראל" (משתתף בקהל: למה לא?)

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית