קרדיט: משה מילנר לע"מ

משתפים פעולה

יחד: אולמרט ואבו מאזן נגד 'עסקת המאה'

הסערה הבאה: בניסיון לסייע לפלסטינים, אהוד אולמרט ימסור בשבוע הבא הצהרה משותפת במועצת הביטחון של האו"ם בניו יורק, עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן נגד עסקת המאה שהציג ממשל טראמפ - גנץ בתגובה: "הוא לא יועצי, שיעשה מה שהוא מבין"
12:08 | 06.02.20

נגד ישראל: בניסיון לסייע ליו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן להשיג תמיכה בינלאומית לסכל את 'עסקת המאה' שהציג ממשל טראמפ, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ויו"ר הרשות אבו מאזן ימסרו הצהרה מיוחדת ומשותפת בעת הדיונים במועצת הביטחון, נגד עסקת השלום שפרסם נשיא ארה"ב טראמפ בשבוע שעבר. העיתונאי אהוד יערי מדווח כי אולמרט יציג את תוכנית השלום שכמעט השיג עם הפלסטינים רגע לפני כניסתו לכלא.

מהליכוד נמסר: "‏אנו קוראים לבני גנץ להבהיר לחברו ויועצו הקרוב, אהוד אולמרט, שזה לא הזמן להיפגש עם אבו מאזן כדי לפעול נגד ״תוכנית המאה״. בעת הזאת צריכים להתייצב לצידו של הנשיא טראמפ ולצד האינטרס הלאומי של מדינת ישראל – ולא לצד מי שמסית ומעודד טרור נגד חיילינו."

‏השר יריב לוין מהליכוד הגיב על הדיווח:"תתארו לכם מדינה שראש ממשלה לשעבר שלה חובר לטרוריסט שמנהיג את האויב, וביחד הם פועלים כדי להכשיל מהלך חיוני לעתידה ולביטחונה של אותה מדינה. אחרי שהצהיר שיצביע לכחול לבן, האם ייתכן שאולמרט פשוט עושה את מה ש'כחול-לבן' תעשה אחרי הבחירות".

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים