באזזנט

קרדיט תמונה: משרד החינוך

לפטר?

המורה שזרקה תפוח תזומן לבירור

שר החינוך, הרב רפי פרץ, הנחה את המשרד לזמן את עובדת ההוראה, בריניש זהבה בק, לבירור בעקבות השלכת התפוח לעבר ראש הממשלה והאמירה המשוות אותו להיטלר

שר החינוך, הרב רפי פרץ הורה לזמן לבירור את בריניש זהבה בק, עובדת ההוראה שהשליכה תפוח אל עבר ראש הממשלה בכנס בחירות בעיר נתניה. בנוסף לזאת, היא השוותה אותו להיטלר בראיון לעודד בן עמי.

שר החינוך הרב פרץ: "כפי שאמרתי פעמים רבות, לא נקבל התנהגות אלימה במערכת החינוך, לא של תלמידים וקל וחומר לא של מורים המהווים דוגמא אישית. המורה שזרקה תפוח לעבר ראש הממשלה, והשוותה אותו בשידור חי ל״היטלר״, חצתה קו אדום, גם מילולי וגם פיזי. יש גבול והוא עובר בדיוק כאן. הנחתי את הדרג המקצועי במשרד להזמינה לבירור בהקדם"

במשרד ציינו כי בהתנהגותה ובאמירותיה, פעלה עובדת ההוראה בניגוד גמור לקוד ההתנהגות המצופה מאיש חינוך ובניגוד גמור לנהלים החלים על עובד ציבור. השלכת התפוח לעבר ראש הממשלה והאמירות המשוות אותו להיטלר הן חמורות מאד, פסולות ומגוונות. המשרד מוביל מדיניות ברורה במאבק באלימות, ואין בכוונתו להתפשר, בטח כאשר מדובר בעובד הוראה, איש חינוך, שמהווה מודל בבואו לשנות דפוסים פסולים בחברה. .

כזכור, לאחר סערת התפוח, התראיינה המורה לעודד בן עמי והשוותה את הכנס להיטלר: "הם מסיתים שם ברמה, אני אגיד לך בצורה ישירה, הכנס הזה הזכיר לי את היטלר"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 52 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 52 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.