באזזנט

תמונה – כחול לבן

פוליטיקה חדשה

גנץ נגד נתניהו: "ארדואן שמתבצר בבלפור"

יו"ר כחול לבן משווה את ראש הממשלה נתניהו לדיטטור ארדואן מטורקיה. בציוץ שפרסם כתב: "נתניהו חשף הבוקר את כוונתו האמיתית - הימלטות ממשפט לאחר הבחירות. אין לו גבולות. או כחול לבן בקלפיות, או ארדואן שמתבצר בבלפור."

בעקבות נפילת כחול לבן בסקרים, יו"ר כחול לבן בני גנץ וח"כ יאיר לפיד יוצאים במתקפה בוטה נגד ראש הממשלה נתניהו. בציוץ שפרסם גנץ הוא משווה את נתניהו לארדואן הדיקטטור: "טורקיה כבר כאן. נתניהו חשף הבוקר את כוונתו האמיתית – הימלטות ממשפט לאחר הבחירות. אין לו גבולות. או כחול לבן בקלפיות, או ארדואן שמתבצר בבלפור."

ח"כ יאיר לפיד תקף וכתב: "הסקרים של אתמול הם לא איתות אזהרה הם סירנה. אם ביבי ינצח נקבל 4 שנים של אופוזיציה דועכת שתושתק באלימות בזמן שהדמוקרטיה הישראלית תחוסל. היועץ המשפטי יודח, פסקת התגברות תפרק את בית המשפט העליון, החוק צרפתי יעבור ותם הטקס. זו התוכנית. אין לביבי אחרת. מעולם לא היתה. זה הזמן להתעורר."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.