לא עורקת

ח"כ אורלי לוי: "לא דובים ולא יער"

תמונה – פייסבוק אורלי לוי
ח"כ אורלי לוי ממפלגת העבודה/גשר/מרצ מכחישה את הדיווחים על רצונה לערוק לליכוד, ודוחה את ההצעה שקיבל אביה בתמורה לתמיכתה: "מכל הידיעות שהיו - לא דובים ולא יער"

מספר 2 במפלגת העבודה/גשר/מרצ, ח"כ אורלי לוי אבוקסיס, מכחישה את הדיווחים על עריקתה לליכוד, ודוחה את ההצעה שקיבל אביה בתמורה לתמיכתה: "מכל הידיעות שהיו – לא דובים ולא יער. אין ולא היו כלל מגעים עם גורמים פוליטיים כל שהם. כל מה שהתפרסם הוא לא יותר מספינים. גם הניסיון לערבב את שם אבי בהצעה היא הזויה ויכולה לעלות רק בדמיונם של אלו החושבים שניתן להשיג כל דבר על ידי מתן אתנן שכזה -וזה בעיני מבזה בעיקר את מי שחושב כך."

ח"כ מירב כהן מ'כחול לבן' חושפת את ההצעה שקיבלה להתמונת לשרה בתמורה לעריקה: "הליכוד פנו אלי בהצעה לערוק תמורת תפקיד שרת הרווחה".

https://twitter.com/cohen_meirav/status/1235145553442414592?s=20

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!