קרדיט תמונה: נתניהו

עקיצה ליועמ"ש

נתניהו הצטלם סלפי עם חיילים אמריקנים וצייץ בהתרסה

עודכן: 06.03.19 בשעה 21:02
ראש הממשלה נתניהו סייר עם שגריר ארה"ב בישראל דויד פרידמן באיזור מערכת ההגנה מפני טילים האמריקנית (THAAD) שהוצבה בישראל ולא שכח לצייץ תמונה עם חיילים אמריקנים כעקיצה ליועץ המשפטי מנדלבליט שאסר עליו להצטלם עם חיילי צה"ל בתקופת בחירות מחשש לתעמולה אסורה.

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו ושגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן סיירו היום באזור פריסת מערכת ההגנה מפני טילים האמריקנית (THAAD) שהוצבה בישראל וצייץ לאחר מכן עקיצה ליועץ המשפטי מנדלבליט שאסר עליו להצטלם עם חיילי צה"ל בתקופת הבחירות.

רה"מ נתניהו: "זאת עדות לברית העוצמתית בין ישראל לארה"ב. הקואליציה להגנה משותפת, שמוצאת ביטוי לא רק בכוונות אלא גם בכוחות בשטח, היא יוצאת מן הכלל. אנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה ומהמחויבות האמריקנית לביטחונה של ישראל, שאותה מבטא הנשיא טראמפ לעיתים קרובות".

השגריר פרידמן: "אני לא יכול לחשוב על דוגמה טובה יותר לשיתוף הפעולה ההדוק בין ישראל לארה"ב. זאת דוגמה מצוינת לאופן שבו הכוחות המזוינים של אמריקה מחויבים לביטחונה של ישראל. הם עושים זאת בדרכים נוספות, אך איני יכול לחשוב כרגע על דוגמה טובה יותר מזאת שאנו רואים כעת. זאת עדות לברית החזקה בין ישראל לארה"ב ברבדים רבים כל כך, כולל ביטחון הדדי".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים