באזזנט

קרדיט תמונה: לשכת רה"מ

הסתה או אומנות

צפו: מנהלת תיכון מסמנת לאסיר נתניהו

סערה ברשת: מנהלת תיכון ברחובות תועדה עם קבוצת תלמידים ומחנכות מחופשים, כשהיא מכוונת אצבע בסימן של אקדח לנער שהתחפש לראש הממשלה נתניהו במדי אסיר בכלא. המנהלת הוזמנה לשימוע

הגולשים ברשתות החברתיות הגיבו בזעם ופנו לשר החינוץ פרץ: "שלום רב למשטרת ישראל ולשר החינוך רפי פרץ. לטיפולכם בבקשה. נקווה שהפעם זה לא יגמר ב"שימוע" ( בכמו עם המורה שזרקה תפוח על ראש הממשלה)! מנהלת תיכון ומורה שמסיתות לרצח זה לא סתם עוד פוסט בטוויטר! את זה צריך לחקור,ולא "איומים" מפוברקים על גנץ!

גולש נוסף כתב: "חברים מספיק עם ההסתה לאלימות נגד גנץ, זה כבר עובר כל גבול אפשרי!!! ועכשיו ברצינות, ולאיומים אמיתיים, לא מפוברקים: מנהלת תיכון קציר ברחובות מכוונת אצבע בסימן של אקדח לנער שמחופש לראש הממשלה במדי אסיר. דרך אגב מאחורי המסכה מחנכת כיתה י"ב"

לאחר הפרסום, הוזמנה המנהלת לשימוע במשרד החינוך לאחר שהצטלמה בפורים, מחופשת לשוטרת, כשהיא מסמנת אקדח לעבר תמונת ראש הממשלה נתניהו.

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.