באזזנט

קרדיט תמונה: כאן חינוכית

מבולבלים? גם אנחנו

אושרת קוטלר: "תתעוררו, כי עובדים עליכם בעיניים!"

אשת התקשורת לשעבר אושרת קוטלר יוצאת במתקפה נגד התנהלות הממשלה במשבר הקורונה בישראל: "הדרך האפקטיבית ביותר לשלוט בהמון היא באמצעות- פ ח ד ! ועכשיו שניים במחיר אחד, גם קורונה וגם ערבים" / יאיר גולן: "לטיפול בקורונה יש מערכת מקצועית שלא צריכה את נתניהו כדי לקבל החלטות בצורה מקצועית שקולה וראויה"

אשת התקשורת לשעבר שוב מעוררת סערה ברשת. בפוסט שפרסמה קוטלר היא טוענת כי בהלת הקורונה בישראל מוגזמת: "5000 איש מתים כל שנה, כבר שנים רבות מחיידקים עמידים בבתי החולים. התחזיות הקודרות ביותר של משרד הבריאות לא מדמיינות משהו שקרוב לכך אפילו עם מגפת הקורונה. איש לא הפסיק ללכת לבית חולים וודאי שלא הכניס לעוצר מדינה שלמה."

עוד תוהה קוטלר: "אז שאלו את עצמכם למי יש אינטרס להכניס את המדינה לחרדה, לכאוס והיסטריה רבתית ממש עכשיו. הייתי מתחילה ממקיאוולי. תתעוררו, כי עובדים עליכם בעיניים!. ולמי שמתעצל לקרוא את מקיאוולי, אומר רק זאת- הדרך האפקטיבית ביותר לשלוט בהמון היא באמצעות- פ ח ד ! ועכשיו שניים במחיר אחד, גם קורונה וגם ערבים ( שבכלל לא מתכוונים להכנס לממשלה)"

לסיום כותבת קוטלר: "אופס ובעודי כותבת, עכשיו גם אי אפשר לכנס את הכנסת, כי המנהיג אוסר על התקהלויות של יותר ממאה איש. רק אתמול זה היה 2000… תחי מדינת השקר בהצלחה לנו", כתבה קוטלר בתגובה להחמרות של משרד הבריאות.

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה תקף: "הסכנה האמיתית לבטחונם של כל האזרחים במדינה הוא ראש ממשלה שמוצא זמן להסית נגד 20% מהאוכלוסיה בזמן משבר רפואי גלובלי. באף סגל של בית חולים אין רוב יהודי. אם אנחנו יכולים להציל חיים אנחנו גם יכולים לקבל החלטות."

סגן הרמטכ"ל לשעבר יאיר גולן תקף גם הוא התנהלות המדינה במשבר הקורונה בראיון לרדיו תל אביב: "ניצול משבר הקורונה הוא אחיזת עיניים. אני לא חושב שזה כזה משבר נורא. לטיפול בקורונה יש מערכת מקצועית שלא צריכה את נתניהו כדי לקבל החלטות בצורה מקצועית שקולה וראויה"

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.