ממשלת קורונה

מצב חירום: נתניהו הזמין את גנץ לפגישה

תמונה – לשכת הנשיא, לע"מ
ראש הממשלה נתניהו הזמין את יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ לפגישה עוד הערב, בניסיון להקים ממשלת חירום לאומית לשנה הקרובה / גנץ בתגובה: "נהיה נכונים לדון בהקמת ממשלת חירום לאומית רחבה שתכלול נציגות של כל חלקי הבית" / יאיר גולן: "אני מצטרף לקריאתו של רה״מ בדבר ממשלת אחדות לאומית, בתנאי שיקרא לצרף אליה גם את הרשימה המשותפת"

ח"כ בני גנץ מגיב לקריאת ראש הממשלה להקממת ממשלת חירום: "כחול לבן בראשותי גיבתה עד היום ותמשיך לגבות את המאבק המשותף במגפת הקורונה והשפעותיה. כפי שעשינו עד כה, נמשיך לנהוג בממלכתיות ובאחריות למען הציבור. לאור המצב, נהיה נכונים לדון בהקמת ממשלת חירום לאומית רחבה שתכלול נציגות של כל חלקי הבית. נעשה כל מאמץ בכדי לקדם מהלך זה למען אזרחי ישראל ומדינת ישראל."

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שוחח הערב עם ראש הממשלה נתניהו ואמר לו כי הוא מברך על כל יוזמה שתוביל להקמת ממשלה בהקדם האפשרי והדגיש: ״ביתי פתוח בפניכם. עלינו לעשות הכל כדי להתמקד במשימות העומדות לפנינו״ אמר הנשיא.

ח"כ יאיר גולן ממרצ כתב: "לאור מצב החירום המקיף, אני מצטרף לקריאתו של רה״מ בדבר ממשלת אחדות לאומית, בתנאי שיקרא לצרף אליה גם את הרשימה המשותפת. המגפה אינה אירוע ביטחוני ואינה מבדילה בין יהודים וערבים."

העיתונאי ינון מגל התייחס לתנאי של גנץ וכתב: "מוכן שהמשותפת תכנס לממשלת החירום כפי שכחול לבן דורשים, בתנאי שבן גביר מקבל תפקיד שר מקצועי"

ח"כ יועז הנדל, מהמתנגדים הבולטים ב'כחול לבן' לשותפות עם 'הרשימה המשותפת' קרא גם הוא להקמת ממשלת אחדות: "מלכתחילה היה צריך ממשלת אחדות כדי לרפא את החברה הישראלית, ועכשיו זה כבר צו 8."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.