פוליטיקת קורונה

טיבי וליברמן במתקפה מתוזמרת נגד נתניהו

ח"כ ליברמן ואחמד טיבי יוצאים במתקפה ברשת נגד התנהלותו של ראש הממשלה נתניהו במשבר הקורונה. ליברמן: "איש אחד ושמו בנימין נתניהו, שכרגע במקום להוביל מהלך אמיץ של אחדות ויציאה מהמשבר, מוביל אותנו להתרסקות רבתית, שכבר נמצאת בפתח" / טיבי: "הוא היה שר בריאות שנים רבות. הוא נכשל".
קרדיט: ישראל ביתנו

15:50 | 17.03.20

בעיצומו של משבר נגיף הקורונה והלחץ על מערכת הבריאות, ח"כ אחמד טיבי וראש מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן משלבים זרועות במתקפה חדשה נגד רה"מ נתניהו באמצעות הרשתות החברתיות, בטענה כי הוא אשם בקריסת המערכת. בציוץ שהעלה טיבי הוא תוקף: "עוד לפני הקורונה שיעור התפוסה בבתי החולים היה 94% לעומת 75% בOECD. היו חסרים 12000 מיטות. חסרו עוד אלפי אחיות ואלפי רופאים.ב2019 נתניהו ( לפי הארץ) צייץ 1615 ציוצים בלי אף ציוץ על הבריאות. הוא היה שר בריאות שנים רבות. הוא נכשל".

למתקפת טיבי הצטרף ח"כ ליברמן וכתב על המעקב אחר המבודדים: "כי בניגוד לדרום קוריאה שנקטה מהלכים עם התפרצות נגיף הקורונה בסין במהלך חודש דצמבר "בישראל, במחצית השניה של מרץ, מתבצעות רק 20% מהבדיקות הנחוצות לגילוי הנגיף" וזהו "מחדל".

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

ח"כ ליברמן הוסיף והאשים ישירות את רה"מ נתניהו בכך שהזרמת הכספים המתוכננת למערכת הבריאות לא ישימה משום הגירעון שגם עליו אחראי נתניהו. ביחס לכך אמר "איש אחד ושמו בנימין נתניהו, שכרגע במקום להוביל מהלך אמיץ של אחדות ויציאה מהמשבר, מוביל אותנו להתרסקות רבתית, שכבר נמצאת בפתח. כולנו חייבים להפנים, מסע יחסי הציבור של נתניהו לא ימגר את הקורונה ולא יפתור את המשבר הכלכלי".

יו"ר 'כחול לבן' התייחס למשבר הקורונה וכתב: "נפגשתי הבוקר עם ראש המל"ל, מאיר בן שבת ועם מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב בכדי לקבל עדכונים אודות הפעולות הנעשות להתמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה. אני מלא הערכה על עבודתם המסורה של הגופים המקצועיים במשרדי הממשלה, ובייחוד בצוותים הרפואיים: הרופאים, האחיות, אנשי מד"א וכל מי שלוקח חלק בהצלת חיים. הבהרתי בפגישה כי ללא קשר למצב הפוליטי, כחול לבן תגבה כל מהלך נכון של גורמי המקצוע – בממשלה ובכנסת, וכי אני באופן אישי אעמוד לרשותם בנושא זה."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט