באזזנט

קרדיט תמונה: ישראל ביתנו

פוליטיקת קורונה

טיבי וליברמן במתקפה מתוזמרת נגד נתניהו

ח"כ ליברמן ואחמד טיבי יוצאים במתקפה ברשת נגד התנהלותו של ראש הממשלה נתניהו במשבר הקורונה. ליברמן: "איש אחד ושמו בנימין נתניהו, שכרגע במקום להוביל מהלך אמיץ של אחדות ויציאה מהמשבר, מוביל אותנו להתרסקות רבתית, שכבר נמצאת בפתח" / טיבי: "הוא היה שר בריאות שנים רבות. הוא נכשל".

בעיצומו של משבר נגיף הקורונה והלחץ על מערכת הבריאות, ח"כ אחמד טיבי וראש מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן משלבים זרועות במתקפה חדשה נגד רה"מ נתניהו באמצעות הרשתות החברתיות, בטענה כי הוא אשם בקריסת המערכת. בציוץ שהעלה טיבי הוא תוקף: "עוד לפני הקורונה שיעור התפוסה בבתי החולים היה 94% לעומת 75% בOECD. היו חסרים 12000 מיטות. חסרו עוד אלפי אחיות ואלפי רופאים.ב2019 נתניהו ( לפי הארץ) צייץ 1615 ציוצים בלי אף ציוץ על הבריאות. הוא היה שר בריאות שנים רבות. הוא נכשל".

למתקפת טיבי הצטרף ח"כ ליברמן וכתב על המעקב אחר המבודדים: "כי בניגוד לדרום קוריאה שנקטה מהלכים עם התפרצות נגיף הקורונה בסין במהלך חודש דצמבר "בישראל, במחצית השניה של מרץ, מתבצעות רק 20% מהבדיקות הנחוצות לגילוי הנגיף" וזהו "מחדל".

ח"כ ליברמן הוסיף והאשים ישירות את רה"מ נתניהו בכך שהזרמת הכספים המתוכננת למערכת הבריאות לא ישימה משום הגירעון שגם עליו אחראי נתניהו. ביחס לכך אמר "איש אחד ושמו בנימין נתניהו, שכרגע במקום להוביל מהלך אמיץ של אחדות ויציאה מהמשבר, מוביל אותנו להתרסקות רבתית, שכבר נמצאת בפתח. כולנו חייבים להפנים, מסע יחסי הציבור של נתניהו לא ימגר את הקורונה ולא יפתור את המשבר הכלכלי".

יו"ר 'כחול לבן' התייחס למשבר הקורונה וכתב: "נפגשתי הבוקר עם ראש המל"ל, מאיר בן שבת ועם מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב בכדי לקבל עדכונים אודות הפעולות הנעשות להתמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה. אני מלא הערכה על עבודתם המסורה של הגופים המקצועיים במשרדי הממשלה, ובייחוד בצוותים הרפואיים: הרופאים, האחיות, אנשי מד"א וכל מי שלוקח חלק בהצלת חיים. הבהרתי בפגישה כי ללא קשר למצב הפוליטי, כחול לבן תגבה כל מהלך נכון של גורמי המקצוע – בממשלה ובכנסת, וכי אני באופן אישי אעמוד לרשותם בנושא זה."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 3 ימים

"פשוט התכווצתי"

לפני 6 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 3 ימים

"פשוט התכווצתי"

לפני 6 ימים

סחיטה באיומים

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.