מפרגן למשרד הבריאות

טיבי: "לעולם לא אגיד מילה טובה על חיילי הכיבוש"

קרדיט: הרשימה המשותפת

12:57 | 30.03.20

בראיון לאמיר איבגי בגלי צה"ל, נשאל ח"כ אחמד טיבי על עלילת הדם של ראש הממשלה הפלסטיני מוחמד שתייה, כי חיילי צה"ל יורקים על רכבים בכדי להפיץ את נגיף הקורונה. ועל המאמצים הרבים שעושים בישראל לסייע לרשות הפלסטינית להתמודד עם נגיף הקורונה: "לעולם לא אגיד מילה טובה על חיילי הכיבוש"

הפרשן ברוך קרא תקף את טיבי: "האמירה של אחמד טיבי כי ״שמעתי על חיילי צהל שיורקים על פלשתינים כדי להדביק בקורונה״ היא אנטישמיות דוחה. איפה שמעת? מי אמר לך? יש לך הוכחות? ונניח שחייל אחד דביל ירק, זה הופך את הדיבור על״חיילי צה״ל״ בהקשר הזה כמוצדק? גועל נפש"

שר התחבורה סמוטריץ' הגיב לדיווח: "זה לא מצחיק בכלל. זה מזעזע. ואת איש עלילות הדם האנטישמי הזה הפכו בשמאל לשותף לגיטימי בממשלה. הכתם השחור הזה לא יימחה מעל דפי ההיסטוריה של השמאל הישראלי"

בראיון לערוץ הכנסת איים ח"כ טיבי אם מירי רגב תמונה לשרת לביטחון פנים: "אללה יוסטור מה יהיה במסגד אל אקצא ומה היא תעשה לנו ולכם ולמזרח התיכון"

במהלך מסיבת עיתונאים אמש, האשים ראש הממשלה הפלסטינים את חיילי צה"ל כי הם יורקים על רכבים פלסטינים בכדי להפיץ את נגיף הקורונה.

האב השכול, הרצל חגאגא כתב: "אחמד טיבי עכשו בחדשות גל'צ חיילי צה"ל יורקים על תושבי יהודה ושומרון כדי להדביק אותם בקורונה. ואנחנו שולחים את החיילים לבנות לראשות בית חולים על חשבוננו, מעבירים להם מאות מיליוני שקלים כדי שיעברו את התקופה במקום לדרוש מהם שיקחו את הכספים שהם משלמים למחבלים כדי להתמודד עם הקורונה."

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים