"יכול לקרות לכולנו"

צילום: עמוס בן גרשם, לע"מ

ליצמן חלה בקורונה: צמרת המדינה ובכירי האדמו"רים בבידוד

שר הבריאות יעקב ליצמן נכנס לבידוד, ואיתו בכירי משרד הבריאות, צמרת המדינה ובכירי האדמו"רים שהיו בפגישות איתו בתקופה האחרונה | ממנכ"ל משרד הבריאות ועד ראש המוסד והאדמו"ר מגור | כל הפרטים
באזזנט >
10:06 | 02.04.20

שר הבריאות חלה בקורונה | לאחר שבשעות הלילה נמצאה חיובית בדיקתו של שר הבריאות ליצמן לקורונה, נכנסו הוא ורעייתו לבידוד ואיתם צמרת המדינה שהייתה במגעים איתו.

מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב יכנס לבידוד וימשיך לנהל את האירוע ממתקן בידוד בשיבא, כמו גם ראש המוסד, יוסי כהן, יכנס לבידוד של שלושה ימים בעקבות פגישתו עם ליצמן, כמו גם ראש המל"ל מאיר בן שבת.

בנוסף, ראש הממשלה נתניהו עצמו צפוי להיכנס בשנית לבידוד לאחר שרק אתמול סיים את שבוע הבידוד.

בכירי האדמו"רים בישראל מגור ובעלז יצטרכו אף הם להיכנס לבידוד לאחר שהשר ליצמן קיים התייעצות בלשכתם.

צוות לשכת שר הבריאות נכנסו אף הם לבידוד בעקבות ההודעה על אבחון חיובי לקורונה בבדיקת ליצמן.

כך גם פרופ׳ סיגל סדצקי ראש שירותי בריאות הציבור אשר תיכנס לבידוד בהמשך להודעה על כך שהשר ליצמן אובחן כחיובי למחלת הקורונה ובהתאם לחקירה האפידמיולוגית שהתנהלה בנושא.

על פי הדיווחים, שר הביטחון נפתלי בנט, שר האוצר משה כחלון ושר הפנים אריה דרעי יכנסו לבידוד, כמו גם היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ומ" מ המפכ"ל מוטי כהן.

מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב אמר כי ״התכוננו לאפשרות כזאת ונערכנו בהתאם. אני אמשיך לנהל את האירוע יחד עם חברי להנהלה באמצעים דיגיטליים. רצף השליטה על האירוע ימשך".

עוד הוסיף: "הצורך להיכנס לבידוד יכול לקרות לכולנו וחובה עלינו להישמע להוראות. מכאן אני ממשיך לקרוא לאזרחי ישראל לשמור על ההנחיות משרד הבריאות".

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

איפה הכסף?

צפו בוידאו

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

חשש שנדבק

על מסיכה

בחשד להסתה

זעם חרדי

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט