באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

השפל ברשת

יבגני זרובינסקי: "מעדיף אלף אורלי לוי על תומך טרור אחד"

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי יוצא להגנת ח"כ אורלי לוי המותקפת ברשתות החברתיות לאחר שנטשה את מפלגות השמאל לטובת תמיכה בראש הממשלה נתניהו: "מעדיף אלף אורלי לוי על תומך טרור אחד." / שירי מימון: "בול"

אושיית הרשת והעיתונאי יבגני זרובינסקי תקף בחשבון האינסטגרם שלו את המתקפה משמאל ברשתות החברתיות נגד חברת הכנסת אורלי לוי אבוקסיס, שלטענתם בגדה בשותפות הפוליטית עם השמאל והלכה לשותפות עם ראש הממשלה נתניהו.

בפוסט שפרסם כתב יבגני: "הרבה זמן לא ראיתי מתקפה כמו זו שעוברת אורלי לוי, במיוחד בטוויטר, בין היתר עם שלל כינויים שאעדיף אפילו לא לחזור עליהם ואפילו פוטושופ שהדביקו את הפרצוף שלה על זונה בכביש. אין כמעט מפלגה שלא הפרה הבטחות שפיזרה בבחירות אבל משום מה העליהום על אורלי מטורף."

יבגני מוסיף וכותב: "אין צורך לתאר מה היה קורה אם אנשי ימין היו עושים פוטושופ כזה על מישהי מהצד השני וכשאורלי סירבה להוסיף את הלוגו של מרצ בפרסומים שלה כבר הייתם צריכים להבין שהיא לא בדיוק בצד שלכם אז תרגיעו. מעדיף אלף אורלי לוי על תומך טרור אחד."

הזמרת שירי מימון הגיבה במחיאות כפיים וכתבה: "בול"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.