קרדיט תמונה: דוברות המשטרה

קומץ קיצוני

נגד הממשלה: מאות מתפרעים במאה שערים

עידכון אחרון לפני שנה 1
מאות חרדים קיצונים מפגינים בשעה זו בשכונת מאה שערים בירושלים נגד הוראות הממשלה ואכיפת המשטרה בסגירת בתי כנסת מחשש להתפשטות נגיף הקורונה. צפו

מאות מפגינים חלקם סקרנים מוחאים באזור מאה שערים בירושלים נגד הוראות הממשלה וסגירת בתי כנסת מחשש להתפשטות הנגיף הקורונה. המפגינים ידו אבנים לעבר השוטרים וניסו לצאת לרחובות סמוכים שוטרים שפועלים הדפו את מפרי הסדר. 5 חשודים נעצרו בגין הפרת הסדר והתקהלות אסורה והם הועברו לחקירה, כוחות משטרה ממשיכים לפעול במקום.

בפוסט שפרסם שר לביטחון פנים גלעד ארדן, הוא כתב נגד הקבוצה הקיצונית המכונה 'הסיקריקים': "אני רוצה לומר משהו למעטים הללו בקרב החרדים, המכונים "סיקריקים", אלה שבכוונת מכוון החליטו לנהוג כאילו אין קורונה, כאילו לא ראינו את ההלוויות בארץ ובכל העולם וממשיכים להתקהל בצפיפות, גם כנגד דעת תורה (!), כאילו אין ולא הייתה מגיפה בעולם"

"אתם מיעוט מסוכן ואתם לא תפחידו אותי ולא תאיימו – לא עלי ולא על שוטרי ישראל. מי שמסכן את הילדים החרדים במאה שערים ומי שמסכן את הסבא והסבתא של אותם ילדים, אלה אתם, המכונים "סיקריקים" קיצוניים, שכלל החרדים מוקיעים אתכם! אתם צריכים להתבייש בכך, שאתם בזים גם להנחיות החוק וגם לעמדת כל גדולי הדור שהגדירו את האיסור לנהוג כמותכם כלֹא תַעֲמֹד עַל דַּם רֵעֶךָ!!!"

"באיזו זכות אתם עושים דין לעצמכם? האם אכפת לכם בכלל שהרב קנייבסקי אמר, שמי שלא נשמע להנחיות מוגדר כרודף? לא ראיתם את הנחיית בית הדין של העדה החרדית שקורא להקפיד על הכללים ואף להחמיר?
בושה וחרפה."

לסיום כתב השר ארדן: "אני מצדיע לכלל הציבור החרדי שהפנים את ההנחיות ועבורו, קודם כל עבורו, אלחם כדי שאתם, סיקריקים מסוכנים, לא תהפכו את בתי הכנסת והשכונות החרדיות לאיזורים מוכי אסון. אני מוכן לספוג את הודעות הנאצה שלכם (למרות שהן כואבות לי מאד), כי אני מבין היטב שאם השוטרים לא יפעלו במסירות והקרבה, הגופות ייערמו ובתי הלוויות יתמלאו ביהודים יקרים שישלמו בחייהם על ההתנהגות הזאת."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות
בכותרות

תיעוד: מטה המודיעין של חמאס הותקף

מלחמה בטרור

לפני 4 שעות

זעם ברשת נגד יוסי מזרחי: "למה באת לכאן?"

אשם במצב?

לפני 4 שעות

מטח כבד מעזה: אב ובתו נהרגו מפגיעה ישירה בלוד

הטרור הפלסטיני

לפני 5 שעות

פרעות תשפ"א: מהומות ברמלה, לוד, עכו ובאר שבע

הסלמה קשה

לפני 8 שעות

קורין גדעון בדמעות: "פחדתי פחד מוות"

בהלה באינסטגרם

לפני 9 שעות

געגועים בישראל: טראמפ תוקף את ביידן

הטרור הפלסטיני

לפני 10 שעות

מהומות בלוד: פורעים מציתים מכוניות של יהודים

הטרור הערבי

לפני 10 שעות

תיעוד: מטח מטורף על ערי המרכז

הלם בישראל

לפני 11 שעות