באזזנט

תמונה – ארכיון: חיים צח לע"מ

מהמקפצה

ספרו של אלשיך מעוכב "ערכים במבחן"

ספרו החדש של המפכ"ל לשעבר רוני אלשיך, מעוכב בוועדת שרים לאישור פרסומים במשך מספר חודשים. העיתונאי גוש בריינר חושף, כי הוצאת 'ידיעות ספרים' של נוני מוזס החשוד בפרשת נתניהו, מעורבת בהוצאת הספר החדש.

בהוצאת ידיעות? המפכ״ל לשעבר רוני אלשיך כתב ספר בשם "ערכים במבחן", שעוסק בתקופת כהונתו בשורות המשטרה. הספר הוגש ואושר מבחינת הצנזורה, אבל מעוכב מזה מסר חודשים בועדת השרים לאישור פרסומים.

העיתונאי גו'ש בריינר חושף, כי "ידיעות ספרים" (נוני מוזס) החשוד בפרשת נתניהו בתקופת כהונתו של אלשיך,.פעלו להעברת הספר לאישור הצנזורה. אלשיך מכחיש וטוען כי "הוצאת סטימצקי" הם אלה שאחראים על עריכת והוצאת הספר.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.