באזזנט

קרדיט תמונה: דוברות שב"ס

"הוא עבר שואה"

מתאילנד לישראל: משפחתו של נתי חדד דורשים חנינה

לאחר שנתיים קשות בכלא התאילנדי, נתי חדד נחת הבוקר בישראל להמשך מאסרו בכלא איילון. משפחתו דורשת מהנשיא ריבלין חנינה: "אני מבקשת מהנשיא שיחון את בני, אתה המלך שלי". צפו

לאחר שנתיים בכלא התאילנד, הובא הבוקר נתי חדד מהכלא בתאילנד להמשך מאסרו בכלא איילון. הוא ישהה באגף בידוד למשך 14 ימים על מנת לשלול כל חשד לתסמינים לנגיף הקורונה.

אמו של נתי חדד ועשרות אזרחים הגיעו הבוקר להפגין תמיכה ולנסות לראות את נתי בכניסתו לכלא: "אני בטוחה שהנשיא יתן חנינה לבן שלי. הוא עבר שואה. תלאות"

עוד אמרה: "לא אשקוט עד שהילד שלי בחוץ. אני רוצה נחת לבן שלי, הוא עבר שואה, שואה, הוא עבר תלאות וייסורים. זה לא לישון זה 175 איש על הרצפה. מה לעשות זה הכלא בתאילנד זה מה יש, הכלא שלנו בישראל זה מלון 5 כוכבים. לא מגיע לנתי לשבת בכלא הוא עשה רק טוב. את הסבל על לא עוול בכפו הוא כבר שילם"

עוד אמרה האם והוסיפה: "תודה לכם עם ישראל. אני קוראת לך כבוד הנשיא בבקשה ממך תחון את נתי, שלחת למלך (תאילנד) עכשיו אתה המלך שלי"

כזכור, לפני כשנתיים פשטה משטרת תאילנד על המרפאה הרפואית הפופולרית של נתי בעיר קוסמוי, שם סייע נתי למאות מטיילים ישראלים שנזקקו לעזרה רפואית. בפשיטה נמצאו תרופות ללא מרשם חוקי ואקדח שככל הנראה הושתל ע"י גורמים עבריינים במטרה להפלילו, כך לפי טענת המשפחה.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הטרור הפלסטיני

20 שעות ago

אלימות נגד נשים

24 שעות ago
נקראות עכשיו
  LIVE

הטרור הפלסטיני

20 שעות ago

אלימות נגד נשים

24 שעות ago

חשש בירושלים

3 ימים ago

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.