קורונה? הפחדה

צופית גרנט זועמת: "בוז לך ביבי נתניהו"

תמונה – Efrat Shar‏
מגישת הטלוויזיה צופית גרנט הצטרפה למפגיני הדגלים השחורים ותקפה בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו: "זה לא מעניין אותם, הם חלק משלטון שהפך להיות דיקטטורה, מזמן כבר אין כאן דמוקרטיה. בוז לך ביבי נתניהו". צפו

מגישת הטלוויזיה צופית גרנט יוצאת במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בהפגנת הדגלים השחורים: "זה לא מעניין אותם, הם חלק משלטון שהפך להיות דיקטטורה, מזמן כבר אין כאן דמוקרטיה. בוז למה שקורה כאן ובוז לך ביבי נתניהו"

גרנט המשיכה ותקפה: "אני לא ימנית ולא שמאלנית וזה לא איכפת לי. הדבר היחיד שמעניין פה זה כבוד האדם תנו לאנשים להתפרנס. אנחנו משלמים מיסים ינעל העולם. וחוץ מזה, מי אתה שתגיד שאתה כאחד האדם? קנינו לך מטוס. אתה לא כאחד האדם, על מה אתה נלחם? על לקבל את הכספים שיש לך בבנק? במקום להילחם על האזרחים שלך? על הקשישים שיושבים בבית והילדים לא יכולים לבוא אליהם"

לסיום תקפה גרנט: "קורונה? למי אתם מספרים סיפורים? זו הפחדה גסה עלובה כדי להשאיר אותנו בבתים. צאו מהבתים תחסמו את הכבישים. אני רוצה להגיד לחברים שלי מהתרבות. בואו נפסיק לדבר תרבות, כי אין תרבות"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!