באזזנט

תמונה – הטלוויזיה הפלסטינית

מצטרפים לחמאס

תמיכה באויב? ח"כ איימן עודה בכנס חמאס ופת"ח

יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה השתתף בכנס פלסטיני בהשתתפות ארגון הטרור חמאס ופת"ח, נגד כוונת הממשלה להחיל ריבונות על חלקים מיהודה ושומרון. רג'וב: "אין אוייב מלבד ישראל". צפו

הכתובת על הקיר: יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה השתתף בכנס פלסטיני שהועבר שידור חי בטלוויזיה הפלסטינית הרשמית ובערוץ אלאקצה של ארגון הטרור חמאס בעזה, נגד הכוונה של ממשלת ישראל להחיל ריבונות על חלקים מיהודה ושומרון.

בכנס השתתפו גי'בריל רגו'ב מרמאללה, מספר 2 בארגון הטרור חמאס, צאלח אלערורי השתתף בשיחת וידאו מלבנון ואיים: "אנחנו מקפיאים את חילוקי הדעות בינינו כדי להגיע להסכם אסטרטגי להתמודד עם האיום הקיומי. זו הכרזת מלחמה"

ג'יבריל רג‘וב הסית ואיים: "עד עכשיו הלכנו על התנגדות בדרכי שלום, אבל מהרגע שיוכרז הסיפוח נבחן את העניין מחדש, זו הכרזת מלחמה עלינו. אין לנו אף אויב מלבד ישראל. לא נניף דגל לבן, לא נמות לבד ולא נסבול לבד, אני ישבתי 12 שנה בכלא הישראלי", איים רג'וב.

ח"כ אביגדור ליברמן הגיב בציוץ ציני בטוויטר: "איימן עודה השתתף בכנס ווירטואלי של פתח וחמאס בנושא הסיפוח הוירטואלי של נתניהו. אני מקווה שאיימן עודה והחברים שלו יהפכו לווירטואליים בדיוק כמו הכנס" .

הליכוד בתגובה: "שפל נוסף לאיימן עודה שהשתתף היום בכנס עם אנשי חמאס שקראו לרצוח ישראלים. זה האיש שאיתו יאיר לפיד ובוגי יעלון רצו להקים ממשלה. אין גבול לבושה"

העיתונאית שמרית מאיר התייחסה להכשר שמעניק ארגון הפת"ח לאנשי חמאס בשטחים: "רג'וב מספר שתהיה בקרוב עצרת ברמאללה עם חמאס וגם נציגים בינ"ל. המסר לישראל – נחזיר לחמאס את תעודת הכשרות בגדה, בהתחלה בכיכרות ואחר כך מי יודע, גם אם זה אומר שאנחנו משחקים באש מבחינתנו. מנגנוני הביטחון של הרשות צריכים הרבה גמישות מחשבתית כדי לפעול נגד חמאסניקים אחרי מפגן האחדות הזה"

דוברו של ח"כ עודה מס בתגובה: "עודה הגיע לכנס הווירטואלי ברמאללה לתמוך בצעדי הפיוס הפנים פלסטינים. פיוס בין הפלגים הוא צעד הכרחי למאבק בסיפוח, סיום הכיבוש והשגת שלום צודק. המשך הפילוג משרת רק את אלה שרוצים בהמשך הכיבוש וכינון אפרטהייד. כל מי שתומך בפתרון שתי המדינות צריך לתמוך גם בפיוס

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.