תיעוד וידאו

נהג רכב הותקף ונדקר כי נסע לאט מדיי

תמונה – דוברות המשטרה
צעיר בן 23 בעיינה נוג'ידאת, נעצר לאחר שדקר עם "לדרמן" נהג שלטעמו הוא נסע לאט מדיי. המשטרה מבקשת למעצר עד לתום ההליכים. צפו

לפני כשבוע התקשר גבר למשטרה ודיווח, כי הוא וחברו שנמצאים בכניסה לאיזור תעשייה של כפר בועיינה נוג'ידאת הותקפו ונדקרו על ידי צעיר שנסע ברכב טנדר ועזב את המקום. כעבור מספר דקות התקבלה הודעה נוספת במוקד 100 מאותו גבר שטען, כי החשוד חזר למקום יחד עם אנשים נוספים וכי החלה קטטה.

עם קבלת הדיווחים כוחות משטרה הוזעקו למקום והבחינו באחד הקורבנות וברכב פרטי מסוג "סיאט" צמוד לחומת בטון, כששמשתו האחורית מנופצת. השוטרים החלו לגבות עדויות, אספו ממצאים ופתחו בחקירה לאיתור זהותו של החשוד. *תוך שעות בודדות* לאחר שימוש באמצעי חקירה שונים אותרה זהותו של החשוד והכוחות פעלו לאיתורו ולמעצרו. החשוד אותר בביתו, בבועיינה נוג'ידאת, כאשר מפיו הדיף ריח של אלכוהול, נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה.

מהחקירה עלה, כי קודם לאירוע נסעו שני הקורבנות והחשוד על כביש 65 מכפר בועיינה נוג'ידאת לכיוון מזרח, כאשר החשוד נוסע מאחוריהם, מהבהב להם באורות רכבו, צופר, עוקף ואז מאט את מהירות נסיעתו. בשלב כלשהו הגיעו הצדדים לכיכר הכניסה לאזור תעשיה של בועיינה נוגידאת והחל דין ודברים בין הצדדים כאשר החשוד צועק על הקורבן, כי הוא נוסע לאט בכוונה. החשוד יצא מהרכב וניגש לקורבן שישב במושב הנהג ונתן לו אגרוף לצוואר. החשוד החריף לעשות, ניגש לרכבו, לקח עימו סכין "לדרמן" וניסה לדקור את הקורבן בבטנו, אך בשל התנגדותו של הקורבן דקר אותו בידו. לאחר מכן ניגש החשוד לקורבן השני, שישב במושב הנוסע והכה ודקר אותו בידו ואז ניפץ את השמשה האחורית של הרכב.

החשוד נכנס לרכבו, האיץ מהירות נסיעתו לאחור והתנגש בחוזקה ברכבם של הקורבנות, אשר נדחף לעבר חומת בטון ועזב את המקום ברכבו תוך שהוא עולה על מדרכה וכמעט פוגע בשלושה גברים שבאו להגיש עזרה.

כעבור כ-5 דקות חזר החשוד למקום יחד עם אנשים נוספים, אשר החלו תוקפים את שלושה הגברים שהגישו עזרה לקורבנות תוך שהם עושים שימוש באבנים ואז נמלטו מהמקום לפני שכוחות המשטרה הגיעו למקום.

בתום חקירה מיומנת וזריזה של שוטרי משטרת ישראל, ולאחר שחומר החקירה הועבר לחטיבת התביעות , הוגשו היום (2/7) בבית משפט השלום בטבריה כנגד הנאשם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות של חבלה במזיד, פציעה כשעבריין מזויין, נהיגה פוחזת ותקיפה וחבלה ממשית על ידי שניים או יותר.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!