סערה במשטרה

הסתבך? השר אוחנה הורה לצמצם את הפגנות בלפור

תמונה – באזזנט
לאחר פגישתו עם השכנים הזועמים מהרעש בהפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו בבלפור, ביקש השר לביטחון פנים אמיר אוחנה מבכירי המשטרה להעביר את הפגנות השמאל למקום אחר.

על רקע תלונות השכנים נגד ההפגנות הסוערות סביב ביתו של מעון ראש הממשלה בבלפור, אתר 'גלי צה"ל' מדווח, כי השר אמיר אוחנה הזמין אמש את השכנים בבלפור הסובלים מרעש של המפגינים לפגישה עם מ"מ המפכ"ל.

במהלך הפגישה פנה השר אמיר אוחנה לבכירי המשטרה, בבקשה להעביר את ההפגנות 'הדגלים השחורים' לגן סאקר או למקום אחר בירושלים, בשל הרש ממנו סובלים השכנים. בכירי המשטרה והיועמ"שית של משטרת ישראל הגיבו לשר, כי זה מנוגד לחוק וזכות המחאה גוברת.

השר אמיר אוחנה הגיב: "השר לא הורה לאסור קיום הפגנות, אלא הנחה את המשטרה לבחון כל דרך ולאמץ פרשנות של הדין שתאפשר לאזרחים לחזור למסלול חייהם הרגילים"

שדר גלי צה"ל רינו צרור: "השר אוחנה חצה את הקו האדום. הנחה את השוטרים, לא לאפשר הפגנות מול בית ראש הממשלה, תעבירו אותם לכיכר פריז, תאתגרו את בג"צ, למרות החלטתם, אל תאפשרו הפגנות. זה השר"

ניצב בדימוס, אריה עמית תקף בחריפות את השר אוחנה: "התערבותו הגסה ונטולת הסמכות של כלבלב המלך אוחנה בנסיון להעתיק את ההפגנות הרחק ממיבצרה של גבירתו היא עוד שלב בהפיכת המשטרה לכלי שרת בידי חבורת הזבל מרסקת הדמוקרטיה. אני מקווה שמפקד המחוז יציב את קו הגבול בפני שליח המלך."

ח"כ לשעבר מיקי רונזטל תקף: "אסור להשוות, באמת אסור להשוות אבל מי שמסייע לפושעים הוא סייען, ומי שפועל לפגוע בדמוקרטיה הוא חבלן"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.