סיפורי קורונה

סרטון הקניון: "אני האמא מהסרטון המוצף ברשת"

תמונה – מצלמות אבטחה
יממה לאחר שהסעירה את הרשתות החברתיות, האשה שתועדה בעימות סוער עם שוטרות שעיכבו אותה על מסיכה בקניון מלחה בירושלים מגיבה לסיפור המלא. הפוסט המלא

הפוסט המלא:

אז כן אני האמא מהסרטון המוצף ברשת בקניון מלחה צילמו את הסרטון מכל כיוון אפשרי גם מהצד שלי וגם את צד המשטרה. אכן אני קיללתי את השוטרת אבל זה הרבה אחרי שהסברתי ממש יפה , שאני לא מוצאת שוב סיבה שאקבל דוח .. המסכה בסהכ ירדה טיפה למתחת לאף בזמן שדיברתי עם המוכר בקופה .השוטרת הוציאה אותי מהחנות מבלי שאיפשרה לי לשלם (כאילו גנבתי מהחנות) שיבוא הבנאדם ויגיד לי שהמסכה שלו לא יורדת טיפה מתחת לאף .

ומי שמכיר אותי יודע שאני בלי מסכה לא יוצאת! התחננתי אליה שלא תביא לי דוח כי כולם יודעים שהמצב לא משהו ועכשיו 500 שקל לא בא ברגל.

אז אחרי כל המהומה שהיא כבר הביאה את הדוח פשוט משהו אצלי לא היה שקט וחזרתי לשוטרת ואמרתי לה אני רוצה לראות את הסרטון שאני בלי מסכה זה הוציא אותי מדעתי שגם כשאת שומרת חוק , על מנת שהם יביאו את כמות הדוחות שהציבו להם ביעד אני נפלתי קורבן!

ביקשתי לראות שאני ללא מסכה ונכון נגעתי לה בטבלט נכון שזה לא היה במקום . ואז החליטו לעצור אותי ואת הבן שלי בן 12.5 בזמן שהתינוק שלי בן פחות משנה בעגלה שברגע שהם אזקו אותי הם לקחו לנו את הטלפונים שלי ושל הבן שלי והתינוק שלי צורח בעגלה וכל שניה מישהו אחר זר מרים אותו, אנשים שהוא לא ראה מעולם ולא מפסיק לבכות ונהיה כבר סגול כן עד כדי כך שהוא ממש נלחץ מהסיטואציה ואז רוצים לעלות אותי ואת הבן שלי לניידת לתחנה…. אוקיי… ומה עם התינוק? עם מי הוא יהיה? אחת השוטרות אמרה אני אזמין את הרווחה שיקחו אותו ואז אישה צדיקה מהסופר פארם ניגשה ואמרה אני אקח אותו.

הם לא נתנו לי אפילו להתקשר לבעלי שיבוא יקח אותו הם מבחינתם אני עצורה ולא משנה מי איתך ובני כמה כאילו אני עבריינית ממדרגה ראשונה ! ואני סה"כ הלכתי עם הבן שלי ליום כייף בקניון אין קייטנות (קורונה) ופשוט נקלתי למצב הכי מבייש והכי משפיל ברשת וכשהגעתי לתחנה מחאו לה כפיים וזה עוד יותר הרתיח אותי אם היה משהו מוצדק באמת הייתי לוקחת את הדוח הולכת לדואר ומשלמת אבל לא היה בזה צדק מלכתחילה .

לא שופטים אף אחד עד שמגיעים לנעליים שלו מי היה מאמין שאגיע למצב כזה .. כל מי שקל לו לכתוב מאחורי המקלדת דברים רעים . אז אאחל לו לראות את הבן שלו שפחות מגיל שנה , הופך לסגול מבכי וכי השוטרת לא מסכימה לי להביא אותו איתנו כי אני הרי עם אזיקים על היד . ונדרשתי להשאיר אותו עם בנאדם זר בקניון בזמן שהילד בוכה את נישמתו ..אני וילדיי עברנו טראומה התינוק שלי לא מוכן לעזוב אותי לשניה מפחד שאעזוב אותו שוב.

אז לפני שגוזרים גזר דין ברשתות החברתיות עם שנאת חינם בשפע תחשבו על הצד הנפגע , אני לא העלתי את הסרטונים שהתחילו את הסאגה המטורפת הזאת אז למה מגיע לי ההכפשות הללו , לא מאחלת לאף הורה להגיע למצב כזה

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!